Bambu Studio - en to nl translation catalogue (2083 entries)

en:  (Repair)
nl:  (Repareren)

en:  Click here to install it.
nl:  Klik hier om het te installeren.

en:  is too close to exclusion area, and collisions will be caused.
nl:  bevindt zich te dicht bij het uitsluitingsgebied en er zullen botsingen worden veroorzaakt.

en:  is too close to exclusion area, there may be collisions when printing.
nl: is te dicht bij het uitsluitingsgebied, er botsingen optreden tijdens het printen.

en:  is too close to others, and collisions may be caused.
nl: staat te dicht bij andere objecten en er kunnen botsingen worden veroorzaakt.

en:  is too close to others, there may be collisions when printing.
nl: staat te dicht bij anderen; er kunnen botsingen optreden tijdens het afdrukken.

en: "Fix Model" feature is currently only on Windows. Please repair the model on Bambu Studio(windows) or CAD softwares.
nl: De "Fix Model" functie is momenteel alleen op Windows. Repareer het model in Bambu Studio (Windows) of CAD-software.

en: %1$d Object has color painting. | %1$d Objects have color painting.
nl[0]: %1$d De objecten hebben geschilderde kleuren.@%1$d De objecten hebben geschilderde kleuren.
nl[1]: %1$d De objecten hebben geschilderde kleuren.@%1$d De objecten hebben geschilderde kleuren.

en: %1$d Object has custom supports. | %1$d Objects have custom supports.
nl[0]: %1$d de objecten hebben handmatig toegevoegde supports.@%1$d de objecten hebben handmatig toegevoegde supports.
nl[1]: %1$d de objecten hebben handmatig toegevoegde supports.@%1$d de objecten hebben handmatig toegevoegde supports.

en: %1$d error repaired | %1$d errors repaired
nl[0]: %1$d fouten hersteld@%1$d fouten hersteld
nl[1]: %1$d fouten hersteld@%1$d fouten hersteld

en: %1$d non-manifold edge | %1$d non-manifold edges
nl[0]: %1$d non-manifold edges@%1$d non-manifold edges
nl[1]: %1$d non-manifold edges@%1$d non-manifold edges

en: %1% Preset
nl: %1% Voorinstelling

en: %1% infill pattern doesn't support 100%% density.
nl: %1% het gekozen vulling patroon ondersteund geen 100%% dichtheid.

en: %1% is too close to exclusion area, there may be collisions when printing.
nl: %1% bevindt zich te dicht bij het uitsluitingsgebied. Er kunnen botsingen optreden tijdens het afdrukken.

en: %1% is too close to others, and collisions may be caused.
nl: %1% staat te dicht bij anderen en er kunnen botsingen ontstaan.

en: %1% is too tall, and collisions will be caused.
nl: %1% is te hoog en er kunnen botsingen ontstaan.

en: %1% was replaced with %2%
nl: %1% is vervangen door %2%

en: %d triangles
nl: %d -driehoeken

en: %s
    Do you want to continue?
nl: %s
    Wilt u doorgaan?

en: %s Update
nl: %s Bijwerken

en: %s can't be percentage
nl: %s kan geen percentage zijn

en: %s does not support %s
nl: %s ondersteunt %s niet

en: %s error
nl: %s fout

en: %s has a warning
nl: %s heeft een waarschuwing

en: %s has encountered an error
nl: %s heeft een fout aangetroffen

en: %s information
nl: %s informatie

en: %s is not supported by AMS.
nl: %s is not supported by the AMS.

en: %s warning
nl: %s waarschuwing

en: &About %s
nl: &Over %s

en: &File
nl: &Bestand

en: &Quit
nl: &Afsluiten

en: &View
nl: &Bekijken

en: (Undefined)
nl: (niet gedefinieerd)

en: ) to locate the toolhead's position. This prevents device moving beyond the printable boundary and causing equipment wear.
nl: ) om de positie van de gereedschapskop te bepalen. Dit voorkomt dat het apparaat de printbare grens overschrijdt en dat apparatuur slijt.

en: 3D Honeycomb
nl: 3D Honingraat

en: 3D Mouse disconnected.
nl: 3D-muis losgekoppeld.

en: 3D Scene Operations
    Did you know how to control view and object/part selection with mouse and touchpanel in the 3D scene?
nl: 3D-scènebewerkingen
    Weet u hoe u de weergave en selectie van objecten/onderdelen met de muis en het aanraakscherm in de 3D-scène kunt bedienen?

en: 3Dconnexion settings
nl: 3Dconnexion instellingen

en: A G-code path goes beyond the boundary of plate.
nl: Een G-code pad treedt buiten de grenzen van de printplaat.

en: A config exists with the same name: %s, do you want to override it.
nl: A config exists with the same name: %s. Do you want to override it?

en: A desiccant status lower than two bars indicates that desiccant may be inactive. Please change the desiccant.(The bars: higher the better.)
nl: Een droogmiddelstatus lager dan twee streepjes geeft aan dat het droogmiddel mogelijk inactief is. Vervang het droogmiddel. (Hoe hoger, hoe beter.)

en: A error occurred. Maybe memory of system is not enough or it's a bug of the program
nl: Er is een probleem opgetreden. Er is geen vrij geheugen of er een is een bug opgetreden

en: A file exists with the same name: %s, do you want to override it.
nl: A file exists with the same name: %s. Do you want to override it?

en: A gap between innermost brim line and object can make brim be removed more easily
nl: Dit creëert ruimte tussen de binnenste brimlijn en het object en zorgt ervoor dat het object eenvoudiger van het printbed kan worden verwijderd.

en: A new Network plug-in(%s) available, Do you want to install it?
nl: Een nieuwe netwerk plug-in (%s) is beschikbaar. Wilt je deze installeren?

en: A new configuration package available, Do you want to install it?
nl: Er is een installatiebestand met een nieuwe configuratie. Wilt u deze installeren?

en: A new version is available
nl: Er is een nieuwe versie beschikbaar

en: A problem occured during calibration. Click to view the solution.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens de kalibratie. Klik om de oplossing te bekijken.

en: AMS Materials Setting
nl: AMS Materiaal instellingen

en: AMS Settings
nl: AMS Instellingen

en: AMS filaments
nl: AMS-filament

en: AMS not connected
nl: AMS niet aangesloten

en: AMS slot used for this filament
nl: AMS-slot die gebruikt wordt voor dit filament

en: AMS will continue to another spool with the same properties of filament automatically when current filament runs out
nl: AMS gaat automatisch verder met een andere spoel met dezelfde filament eigenschappen wanneer het huidige filament op is.

en: API Key / Password
nl: API sleutel / wachtwoord

en: API key
nl: API sleutel

en: Abnormal print file data. Please slice again
nl: Abnormale printbestand. Slice opnieuw

en: Abnormal print file data. Please slice again.
nl: Abnormal print file data: please slice again.

en: About %s
nl: Over %s

en: Acceleration
nl: Versnelling

en: Acceleration limitation
nl: Versnellingsbeperking

en: Acceleration of initial layer. Using a lower value can improve build plate adhensive
nl: Dit is de afdrukversnelling voor de eerste laag. Een beperkte versnelling kan de hechting van de bouwplaat verbeteren.

en: Acceleration of outer wall. Using a lower value can improve quality
nl: Versnelling van de buitenwand: een lagere waarde kan de kwaliteit verbeteren.

en: Acceleration of top surface infill. Using a lower value may improve top surface quality
nl: Versnelling van de topoppervlakte-invulling. Gebruik van een lagere waarde kan de kwaliteit van de bovenlaag verbeteren.

en: Access Code
nl: Toegangscode

en: Access violation
nl: Toegang niet toegestaan

en: Accessory
nl: Accessoire

en: Adaptive
nl: Adaptief

en: Adaptive Cubic
nl: Adaptief kubiek

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Custom G-code
nl: Aangepaste G-code toevoegen

en: Add Custom Template
nl: Aangepaste sjabloon toevoegen

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Add Models
nl: Modellen toevoegen

en: Add Modifier
nl: Aanpasser toevoegen

en: Add Pause
nl: Pauze toevoegen

en: Add Primitive
nl: Primitief toevoegen

en: Add detail
nl: Detail toevoegen

en: Add line number
nl: Lijn hoogte toevoegen

en: Add modifier
nl: Aanpasser toevoegen

en: Add negative part
nl: Negatief deel toevoegen

en: Add one filament
nl: Voeg een filament toe

en: Add part
nl: Onderdeel toevoegen

en: Add plate
nl: Printbed toevoegen

en: Add settings
nl: Instellingen toevoegen

en: Add solid infill near sloping surfaces to guarantee the vertical shell thickness (top+bottom solid layers)
nl: Voeg dichte vulling toe in de buurt van hellende oppervlakken om de verticale schaaldikte te garanderen (boven+onder vaste lagen).

en: Add support blocker
nl: Support blokkering toevoegen

en: Add support enforcer
nl: Support toevoegen

en: Add/Remove filaments
nl: Filament toevoegen/verwijderen

en: Add/Remove materials
nl: Materialen toevoegen/verwijderen

en: Add/Remove presets
nl: Voorinstellingen toevoegen/verwijderen

en: Additional process preset
nl: Extra procesvoorinstelling

en: Advance
nl: Geavanceerd

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Aligned
nl: Uitgelijnd

en: Aligned Rectilinear
nl: Uitgelijnd Rechtlijnig

en: All
nl: Alles

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All changes will be discarded.
nl: Alle wijzigingen zullen verloren gaan.

en: All changes will not be saved
nl: Er zullen geen wijzigingen worden opgeslagen

en: All objects will be removed, continue?
nl: Alle objecten zullen verwijderd worden, doorgaan?

en: All solid layer
nl: Alle vaste lagen

en: All the selected objects are on the locked plate,
    We can not do auto-arrange on these objects.
nl: De geselecteerde objecten bevinden zich op een vergrendeld printbed.
    Deze objecten kunnen niet automatisch worden gerangschikt.

en: All the selected objects are on the locked plate,
    We can not do auto-orient on these objects.
nl: De geselecteerde objecten bevinden zich op een vergrendeld printbed.
    Deze objecten kunnen niet automatisch worden georiënteerd.

en: All walls
nl: Alle wanden

en: Allow multiple materials on same plate
nl: Sta verschillende materiaalsoorten op hetzelfde printbed toe

en: Allows painting only on facets selected by: "%1%"
nl: Staat alleen schilderen toe op facetten geselecteerd met: "%1%"

en: Along X axis
nl: Langs de X as

en: Along Y axis
nl: Langs de Y as

en: Along Z axis
nl: Langs de Z as

en: Already did a synchronization, do you want to sync only changes or resync all?
nl: Already did a synchronization; do you want to sync only changes or resync all?

en: Alt + Mouse wheel
nl: Alt + muiswiel

en: Alt+Left mouse button
nl: Alt+Linker muisknop

en: Alt+Mouse wheel
nl: Alt+muiswiel

en: An SD card needs to be inserted before printing via LAN.
nl: Er moet een MicroSD-kaart worden geplaatst voordat er via LAN kan worden afgedrukt.

en: An SD card needs to be inserted before printing.
nl: Er moet een MicroSD-kaart worden geplaatst voordat u kunt afdrukken.

en: An SD card needs to be inserted before send to printer SD card.
nl: A MicroSD card needs to be inserted before sending to the printer SD card.

en: An SD card needs to be inserted before sending to printer.
nl: Een MicroSD-kaart moet worden geplaatst voordat er iets naar de printer wordt gestuurd.

en: An SD card needs to be inserted to record timelapse.
nl: Er moet een MicroSD-kaart worden geplaatst om een timelapse op te nemen.

en: An important update was detected and needs to be run before printing can continue. Do you want to update now? You can also update later from 'Upgrade firmware'.
nl: Er is een belangrijke update gedetecteerd die moet worden uitgevoerd voordat het printen kan worden voortgezet. Wil je nu updaten? Je kunt ook later updaten via 'Firmware bijwerken'.

en: An object is laid over the boundary of plate or exceeds the height limit.
    Please solve the problem by moving it totally on or off the plate, and confirming that the height is within the build volume.
nl: Een object is over de grens van de plaat geplaatst of overschrijdt de hoogtelimiet.
    Los het probleem op door het geheel op of van de plaat te verplaatsen, en controleer of de hoogte binnen het bouwvolume valt.

en: An object is layed over the boundary of plate.
nl: Er bevind zich een object buiten de grenzen van de printplaat.

en: Angle for sparse infill pattern, which controls the start or main direction of line
nl: Dit is de hoek voor een dun opvulpatroon, dat het begin of de hoofdrichting van de lijnen bepaalt.

en: Another export job is running.
nl: Er is reeds een export taak actief.

en: Another virtual camera is running.
    Bambu Studio supports only a single virtual camera.
    Do you want to stop this virtual camera?
nl: Er draait nog een virtuele camera.
    Bambu Studio ondersteunt slechts één virtuele camera.
    Wil je deze virtuele camera stoppen?

en: Application is closing
nl: De toepassing wordt afgesloten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Arc fitting
nl: Boog montage

en: Are you sure to %1% the selected preset?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde preset wilt %1%?

en: Are you sure you want to cancel this print?
nl: Weet je zeker dat je deze print wilt annuleren?

en: Are you sure you want to update? This will take about 10 minutes. Do not turn off the power while the printer is updating.
nl: Weet u zeker dat u de firmware wilt bijwerken? Dit duurt ongeveer 10 minuten. Zet de printer NIET uit tijdens dit proces.

en: Arrange
nl: Rangschikken

en: Arrange Options
nl: Rangschik opties

en: Arrange all objects
nl: Alle objecten rangschikken

en: Arrange failed. Found some exceptions when processing object geometries.
nl: Het rangschikken is mislukt. Er zijn enkele uitzonderingen gevonden tijdens het verwerken van het object.

en: Arrange objects on selected plates
nl: Rangschikt de objecten op de gelecteerde printbedden

en: Arrange options
nl: Rangschik opties

en: Arrange options: 0-disable, 1-enable, others-auto
nl: Rangschik opties: 0-uitzetten, 1-aanzetten, anders-automatisch

en: Arrangement ignored the following objects which can't fit into a single bed:
    %s
nl: De volgende objecten zijn niet gerangschikt omdat ze niet op het printbed passen:
    %s

en: Arranging
nl: Rangschikken...

en: Arranging canceled.
nl: Rangschikken geannuleerd.

en: Arranging done.
nl: Rangschikken voltooid.

en: Arranging is done but there are unpacked items. Reduce spacing and try again.
nl: Rangschikken voltooid, sommige zaken konden niet geranschikt worden. Verklein de afstand en probeer het opnieuw.

en: Arranging...
nl: Rangschikken...

en: Arrow Down
nl: Pijl omlaag

en: Arrow Left
nl: Pijl naar links

en: Arrow Right
nl: Pijl naar rechts

en: Arrow Up
nl: Pijl naar boven

en: Asia-Pacific
nl: Azië-Pacific

en: Assemble
nl: Monteren

en: Assemble Control
nl: Assemblage controle

en: Assemble the selected objects to an object with multiple parts
nl: Monteer de geselecteerde objecten tot een object bestaande uit meerdere delen

en: Assemble the selected objects to an object with single part
nl: Monteer de geselecteerde objecten tot een object bestaande uit 1 onderdeel

en: Assembly
nl: Montage

en: Assembly Guide
nl: Montagehandleiding

en: Assembly Info
nl: Montage informatie

en: Assembly Return
nl: Montage terug

en: Assembly View
nl: Montageweergave

en: Associate .3mf files to BambuStudio
nl: Koppel .3mf-bestanden aan Bambu Studio

en: Associate .step/.stp files to BambuStudio
nl: Koppel .step/.stp bestanden aan Bambu Studio

en: Associate .stl files to BambuStudio
nl: Koppel .stl-bestanden aan Bambu Studio

en: Associate files to BambuStudio
nl: Koppel bestanden aan Bambu Studio

en: Attention!
nl: Let op!

en: Author
nl: Auteur

en: Authorization Type
nl: Type autorisatie

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Brim
nl: Brim automatisch instellen

en: Auto Orientation options
nl: Opties voor automatisch oriënteren

en: Auto Rotate
nl: Automatisch roteren

en: Auto Segment
nl: Automatische segmenteren

en: Auto bed leveling
nl: Automatisch bed levellen

en: Auto orient
nl: Automatisch oriënteren

en: Auto orient the object to improve print quality.
nl: Automatisch oriënteren van het object om de printkwaliteit te verbeteren.

en: Auto orientates selected objects or all objects.If there are selected objects, it just orientates the selected ones.Otherwise, it will orientates all objects in the current disk.
nl: Oriënteert automatisch geselecteerde objecten of alle objecten. Als er geselecteerde objecten zijn, oriënteert het alleen de geselecteerde objecten. Anders oriënteert het alle objecten op de disk.

en: Auto orientation
nl: Automatisch oriënteren

en: Auto rotate for arrangement
nl: Automatisch roteren voor rankschikking

en: Auto support threshold angle:
nl: Maximale hoek automatische support:

en: Auto sync user presets(Printer/Filament/Process)
nl: Gebruikersvoorinstellingen automatisch synchroniseren (printer/filament/proces)

en: Auto-Arrange
    Did you know that you can auto-arrange all objects in your project?
nl: Automatisch rangschikken
    Wist je dat je alle objecten in je project automatisch kunt rangschikken?

en: Auto-Backup
nl: Automatisch backup maken

en: Auto-Calc
nl: Automatisch berekenen

en: Auto-Orient
    Did you know that you can rotate objects to an optimal orientation for printing by a simple click?
nl: Automatische oriëntatie
    Wist je dat je met een simpele klik objecten kunt roteren naar een optimale oriëntatie voor afdrukken?

en: Auto-record Monitoring
nl: Automatische opnamebewaking

en: Auto-recovery from step loss
nl: Automatisch herstel na stapverlies

en: Automatically Combine sparse infill of several layers to print together to reduce time. Wall is still printed with original layer height.
nl: Combineer het printen van meerdere lagen vulling om te printtijd te verlagen. De wanden worden geprint in de originele laaghoogte.

en: Auxiliary part cooling fan
nl: Extra koel ventilator

en: Avoid crossing wall
nl: Vermijd het oversteken van walls

en: Avoid crossing wall - Max detour length
nl: Walls vermijden - Maximale omleidingslengte

en: Avoid extrusion calibration region
nl: Vermijd het extrusie kalibratie gebied

en: Back
nl: Achterzijde

en: Backup your project periodically for restoring from the occasional crash.
nl: Backup your project periodically to help with restoring from an occasional crash.

en: Bamabu Engineering Plate
nl: Bambu Engineering (technische) plate

en: Bambu Cool Plate
nl: Bambu Cool (koude) Plate

en: Bambu Studio GUI initialization failed
nl: Initialisatie van Bambu Studio GUI is mislukt

en: Bambu Studio also referenced some ideas from Cura by Ultimaker.
nl: Bambu Studio verwees ook naar enkele ideeën van Cura by Ultimaker.

en: Bambu Studio is based on PrusaSlicer by Prusa Research, which is from Slic3r by Alessandro Ranellucci and the RepRap community
nl: Bambu Studio is gebaseerd op PrusaSlicer van Prusa Research, welke is afgeleid van Slic3r van Alessandro Ranellucci en de RepRap gemeenschap

en: Bambu Studio is based on PrusaSlicer by PrusaResearch and SuperSlicer by Merill(supermerill).
nl: Bambu Studio is gebaseerd op PrusaSlicer van PrusaResearch en SuperSlicer van Merill (supermerill).

en: Bambu Studio is licensed under
nl: Bambu Studio is gelicentieerd onder

en: BambuStudio configuration file may be corrupted and is not abled to be parsed.Please delete the file and try again.
nl: Het Bambu Studio-configuratiebestand is mogelijk beschadigd en kan niet worden geladen. Verwijder het bestand en probeer het opnieuw.

en: BambuStudio got an unhandled exception: %1%
nl: Er is een onbekende uitzondering opgetreden in Bambu Studio : %1%

en: BambuStudio will terminate because of a localization error. It will be appreciated if you report the specific scenario this issue happened.
nl: Er is een lokalisatiefout opgetreden en Bambu Studio wordt afgesloten.

en: BambuStudio will terminate because of running out of memory.It may be a bug. It will be appreciated if you report the issue to our team.
nl: Bambu Studio wordt beëindigd omdat het geheugen bijna vol is. Het kan een bug zijn. Meldt dit probleem alstublieft bij support.

en: Base pattern
nl: Basis patroon

en: Base pattern spacing
nl: Basis patroon afstand

en: Basic Info
nl: Basisinfo

en: Basic information
nl: Basis informatie

en: Batch manage files.
nl: Batchbeheer van bestanden.

en: Bed
nl: Printbed

en: Bed Leveling
nl: Bed leveling

en: Bed Shape
nl: Printbed vorm

en: Bed Temperature
nl: Bed Temperatuur

en: Bed Type
nl: Bed type

en: Bed adhension
nl: Printbed hechting

en: Bed custom model
nl: Bed aangepast model

en: Bed custom texture
nl: Bed aangepaste textuur

en: Bed exclude area
nl: Uitgesloten printbed gebied

en: Bed temperature
nl: Printbed temperatuur

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the Cool Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur voor alle lagen behalve de eerste. Een waarde van 0 betekent dat het filament het afdrukken op de Cool Plate niet ondersteunt.

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the Engineering Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur voor lagen, behalve voor de eerste. Een waarde van 0 betekent dat het filament afdrukken op de Engineering Plate niet ondersteunt.

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the High Temp Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur voor lagen, behalve voor de eerste. Een waarde van 0 betekent dat het filament printen op de High Temp Plate niet ondersteunt.

en: Bed temperature for layers except the initial one. Value 0 means the filament does not support to print on the Textured PEI Plate
nl: Bedtemperatuur na de eerste laag. 0 betekent dat het filament niet wordt ondersteund op de getextureerde PEI-plaat.

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the Cool Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur van de beginlaag. Een waarde van 0 betekent dat het filament printen op de Cool Plate niet ondersteunt.

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the Engineering Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur van de beginlaag. Een waarde van 0 betekent dat het filament afdrukken op de Engineering Plate niet ondersteunt.

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the High Temp Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur van de beginlaag. Een waarde van 0 betekent dat het filament printen op de High Temp Plate niet ondersteunt.

en: Bed temperature of the initial layer. Value 0 means the filament does not support to print on the Textured PEI Plate
nl: De bedtemperatuur van de eerste laag 0 betekent dat het filament niet wordt ondersteund op de getextureerde PEI-plaat.

en: Bed temperature when Textured PEI Plate is installed. Value 0 means the filament does not support to print on the Textured PEI Plate
nl: Bedtemperatuur wanneer een getextureerde PEI-plaat is geïnstalleerd. 0 betekent dat het filament niet wordt ondersteund op de getextureerde PEI-plaat

en: Bed temperature when cool plate is installed. Value 0 means the filament does not support to print on the Cool Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur wanneer de koelplaat is geïnstalleerd. Een waarde van 0 betekent dat het filament printen op de Cool Plate niet ondersteunt.

en: Bed temperature when engineering plate is installed. Value 0 means the filament does not support to print on the Engineering Plate
nl: Dit is de bedtemperatuur wanneer de technische plaat is geïnstalleerd. Een waarde van 0 betekent dat het filament afdrukken op de Engineering Plate niet ondersteunt.

en: Bed type
nl: Printbed type

en: Bed types supported by the printer
nl: Printbedden ondersteund door de printer

en: Before layer change G-code
nl: G-Code voor de laag wijziging

en: Bill of Materials
nl: Materiaal rekening

en: Block seam
nl: Bloknaad

en: Block supports
nl: Support blokkeren

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bottom View
nl: Onderaanzicht

en: Bottom Z distance
nl: Onderste Z-afstand

en: Bottom interface layers
nl: Onderste interfacelagen

en: Bottom interface spacing
nl: Onderste interface-afstand

en: Bottom shell layers
nl: Aantal bodemlagen

en: Bottom shell thickness
nl: Bodemdikte

en: Bottom surface
nl: Bodem oppervlak

en: Bottom surface pattern
nl: Bodem oppvlakte patroon

en: Brass
nl: Messing

en: Bridge
nl: Brug

en: Bridge direction
nl: Richting van de brug

en: Bridge flow
nl: Brugflow

en: Bridging angle override. If left to zero, the bridging angle will be calculated automatically. Otherwise the provided angle will be used for external bridges. Use 180°for zero angle.
nl: Overbrugingshoek overschrijven. 0 betekent dat de overbruggingshoek automatisch wordt berekend. Anders wordt de opgegeven hoek gebruikt voor externe bruggen. Gebruik 180° voor een hoek van nul.

en: Brim
nl: Rand

en: Brim for better adhesion
    Did you know that when printing models have a small contact interface with the printing surface, it's recommended to use a brim?
nl: Brim voor betere hechting
    Wist u dat wanneer gedrukte modellen een kleine contactinterface met het printoppervlak hebben, het aanbevolen is om een brim te gebruiken?

en: Brim type
nl: Rand type

en: Brim width
nl: Rand breedte

en: Brim-object gap
nl: Ruimte tussen rand en object

en: Browse
nl: Browsen

en: Brush
nl: Kwast

en: Brush shape
nl: Penseelvorm

en: Brush size
nl: Penseelgrootte

en: Bucket fill
nl: Emmer vullen

en: Busy
nl: Bezet

en: By layer
nl: Op basis van laag

en: By object
nl: Op basis van object

en: CANCELED
nl: GEANNULEERD

en: COMPLETED
nl: VOLTOOID

en: CRC check failed
nl: CRC controle mislukt

en: Cabin humidity
nl: Vochtigheid in de cabine

en: Calibrate again
nl: Opnieuw kalibreren

en: Calibrating
nl: Kalibreren

en: Calibrating AMS...
nl: AMS kalibreren...

en: Calibrating Micro Lidar
nl: Micro Lidar wordt gecalibreerd

en: Calibrating extrusion
nl: Extrusie wordt gecalibreerd

en: Calibrating extrusion flow
nl: De extrusieflow kalibreren

en: Calibrating the micro lida
nl: Micro Lidar wordt gecalibreerd

en: Calibrating... %d%%
nl: Kalibreren... %d%%

en: Calibration
nl: Kalibratie

en: Calibration Flow
nl: Flow kalibratie

en: Calibration completed
nl: Kalibratie voltooid

en: Calibration completed. Please find the most uniform extrusion line on your hot bed like the picture below, and fill the value on its left side into the factor K input box.
nl: Kalibratie voltooid. Zoek de meest uniforme extrusielijn op uw hotbed, zoals op de afbeelding hieronder, en vul de waarde aan de linkerkant in het invoervak factor K in.

en: Calibration program
nl: Kalibratie programma

en: Calibration step selection
nl: Kalibratiestap selectie

en: Camera Angle - Left side
nl: Camera hoek - Linker zijde

en: Camera Angle - Right side
nl: Camera hoek - Rechter zijde

en: Camera Setting
nl: Camera-instelling

en: Camera view - Behind
nl: Camera hoek - Achter

en: Camera view - Bottom
nl: Camera hoek - Onderkant

en: Camera view - Default
nl: Camera hoek - Standaard

en: Camera view - Front
nl: Camera hoek - Voorkant

en: Camera view - Top
nl: Camera hoek - Bovenkant

en: Can not add models when in preview mode!
nl: Modellen kunnen niet worden toegevoegd in voorbeeldmodus

en: Can not print multiple filaments which have large difference of temperature together. Otherwise, the extruder and nozzle may be blocked or damaged during printing
nl: Het is niet mogelijk om met meerdere filamenten te printen die een groot temperatuurverschil hebben. Anders kunnen de extruder en de nozzle tijdens het afdrukken worden geblokkeerd of beschadigd

en: Can't apply when proccess preview.
nl: Toepassen is niet mogelijk bij een voorvertoning.

en: Can't find my devices?
nl: Kun je geen apparaten vinden?

en: Can't start this without SD card.
nl: Kan niet starten zonder microSD-kaart.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel calibration
nl: Kalibreren afbreken

en: Cancel print
nl: Print annuleren

en: Cancel upload
nl: Upload annuleren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cannot read filament info: the filament is loaded to the tool head,please unload the filament and try again.
nl: Kan de filament informatie niet lezen: het filament is in de printkop geladen; verwijder het filament en probeer het opnieuw.

en: Cannot send the print job for empty plate
nl: Kan geen afdruktaak verzenden voor een lege plaat.

en: Cannot send the print job to a printer whose firmware is required to get updated.
nl: Kan de printopdracht niet naar een printer sturen waarvan de firmware moet worden bijgewerkt.

en: Cannot send the print job when the printer is updating firmware
nl: Kan geen printopdracht verzenden terwijl de printer bezig is met het updaten van de firmware

en: Cannot send the print task when the upgrade is in progress
nl: Kan de printtaak niet verzenden wanneer de upgrade wordt uitgevoerd

en: Capabilities
nl: Mogelijkheden

en: Center
nl: Centreren

en: Cham
nl: Kamer

en: Change Filament
nl: Filament veranderen

en: Change filament
nl: Verander filament

en: Change filament G-code
nl: Filament G-code aanpassen

en: Change these settings automatically? 
    Yes - Change these settings and enable spiral mode automatically
    No  - Give up using spiral mode this time
nl: Wilt u de voorgestelde instellingen automatisch aanpassen? 
    Ja - Pas de instellingen aan en zet de vaas modus automatisch aan
    Nee - Pas de vaas modus deze keer niet toe

en: Change these settings automatically? 
    Yes - Change these settings automatically
    No  - Do not change these settings for me
nl: Deze instellingen automatisch wijzigen? 
    Ja - Wijzig deze instellingen automatisch.
    Nee - Wijzig deze instellingen niet voor mij.

en: Change type
nl: Verander type

en: Changing application language
nl: Taal van de applicatie wijzigen

en: Changing filament
nl: Filament wordt gewisseld

en: Changing the region will log out your account.
nl: Als u de regio wijzigt, wordt u afgemeld bij uw account.

en: Check for Update
nl: Zoeken naar updates

en: Check the current status of the bambu server by clicking on the link above.
nl: Check the current status of the Bambu Lab server by clicking on the link above.

en: Checking extruder temperature
nl: Extruder temperatuur wordt gecontroleerd

en: Checking support necessity
nl: Controleren of support is noodzakelijk

en: Choose Download Directory
nl: Kies Downloadmap

en: Choose a directory
nl: Kies een map

en: Choose a file to import bed texture from (PNG/SVG):
nl: Kies een bestand om de textuur van het printbed uit op te halen (PNG/SVG):

en: Choose an AMS slot then press "Load" or "Unload" button to automatically load or unload filiament.
nl: Kies een AMS sleuf en druk op de "Laden" of "Verwijderen" knop om het filament automatisch te laden of te verwijderen.

en: Choose an STL file to import bed model from:
nl: Kies een STL bestand waaruit het printbed model geladen kan worden:

en: Choose an STL file to import bed shape from:
nl: Kies een STL bestand waar de vorm van het printbed uit opgehaald kan worden:

en: Choose filament
nl: Kies filament

en: Choose files
nl: Kies bestanden

en: Choose one file (3mf):
nl: Kies een bestand (3mf):

en: Choose one file (gcode/.gco/.g/.ngc/ngc):
nl: Kies een bestand (.gcode/.gco/.g/.ngc/ngc):

en: Choose one or more files (3mf/step/stl/svg/obj/amf):
nl: Kies een of meer bestanden (3mf/step/stl/svg/obj/amf):

en: Choose part type
nl: Kies het onderdeel type

en: Circle
nl: Cirkel

en: Circular
nl: Rond

en: Classic
nl: Klassiek

en: Classic wall generator produces walls with constant extrusion width and for very thin areas is used gap-fill. Arachne engine produces walls with variable extrusion width
nl: De klassieke wandgenerator produceert wanden met constante extrusiebreedte en voor zeer dunne gebieden wordt gap-fill gebruikt. De Arachne generator produceert wanden met variabele extrusiebreedte.

en: Cleaning nozzle tip
nl: Nozzle wordt schoongemaakt

en: Clear
nl: Wissen

en: Clearance radius around extruder. Used for collision avoidance in by-object printing.
nl: Afstandsradius rond de extruder: gebruikt om botsingen te vermijden bij het printen per object.

en: Click OK to update the Network plug-in when Bambu Studio launches next time.
nl: Klik op OK om de netwerkplug-in bij te werken wanneer Bambu Studio de volgende keer wordt gestart.

en: Click the icon to edit color painting of the object
nl: Klik op het pictogram om de kleur van het object te bewerken

en: Click the icon to edit support painting of the object
nl: Klik op het pictogram om de support van het object te bewerken

en: Click the icon to reset all settings of the object
nl: Klik op het icoon om alle instellingen van het object terug te zetten

en: Click the icon to toggle printable property of the object
nl: Klik op het pictogram om de afdruk eigenschap van het object in te schakelen

en: Click the right mouse button to display the full text.
nl: Klik op de rechtermuisknop om de volledige tekst weer te geven.

en: Click to download new version in default browser: %s
nl: Klik hier om de nieuwe versie te downloaden in je standaard browser: %s

en: Click to drop current modify and reset to saved value.
nl: Klik om de huidige aanpassingen te verwerpen en terug te gaan naar de standaard instelling.

en: Click to edit preset
nl: Klik om de instelling te veranderen

en: Click to pick filament color
nl: Klik om de filament kleur te kiezen

en: Click to reset all settings to the last saved preset.
nl: Klik om alle instellingen terug te zetten naar de laatst opgeslagen voorinstelling.

en: Click to reset current value and attach to the global value.
nl: Klik om de huidige waarde terug te zetten en de globale waarde toe te passen.

en: Click to select AMS slot manually
nl: Klik om AMS-slot handmatig te selecteren

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Clone copies of selections
nl: Duplicaten van selecties maken

en: Clone selected
nl: Duplicaat geselecteerd

en: Close
nl: Sluiten

en: Close all cooling fan for the first certain layers. Cooling fan of the first layer used to be closed to get better build plate adhesion
nl: Schakel alle ventilatoren uit voor de eerste lagen. Het wordt geadviseerd om de koel ventilator voor de eerste laag  uit te schakelen om een betere hechting met het printbed te krijgen

en: Close holes
nl: Gaten sluiten

en: Closing Application while some presets are modified.
nl: Applicatie sluiten terwijl sommige voorinstellingen zijn gewijzigd.

en: Cloud service connection failed. Please try again.
nl: Verbinding met cloudservice is mislukt. Probeer het nog eens.

en: Collapse/Expand the sidebar
nl: De menubalk in-/uitschuiven

en: Color
nl: Kleur

en: Color Painting
nl: Kleuren schilderen

en: Color Scheme
nl: Kleurschema

en: Color change
nl: Kleur veranderen

en: Color painting
nl: Kleur aanbrengen

en: Colour
nl: Kleur

en: Common
nl: Standaard

en: Compare presets
nl: Instellingen vergelijken

en: Compatible machine
nl: Geschikte machine

en: Compatible machine condition
nl: Conditie van geschikte machine

en: Compatible process profiles
nl: Geschikte proces profielen

en: Compatible process profiles condition
nl: Conditie van -geschikte proces profielen

en: Completed
nl: Voltooid

en: Concentric
nl: Concentrisch

en: Cone
nl: Kegel

en: Config which AMS slot should be used for a filament used in the print job
nl: Configureer welke AMS-sleuf moet worden gebruikt voor een filament dat voor de printopdracht wordt gebruikt.

en: Configuration can update now.
nl: Er is een nieuwe configuratie beschikbaar. Wilt u updaten?

en: Configuration file "%1%" was loaded, but some values were not recognized.
nl: Het configuratiebestand “%1%” is geladen, maar sommige waarden zijn niet herkend.

en: Configuration incompatible
nl: De configuratie is niet geschikt

en: Configuration package changed
nl: Het configuratiepakket is gewijzigd

en: Configuration package updated to
nl: Het configuratiebestand is bijgewerkt naar

en: Configuration package was loaded, but some values were not recognized.
nl: Het onfiguratiepakket is geladen, maar sommige waarden zijn niet herkend.

en: Configuration update
nl: Configuratie update

en: Configuration updates
nl: Configuratie updates

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Conflicts of gcode paths have been found at layer %d. Please separate the conflicted objects farther (%s <-> %s).
nl: Conflicts of gcode paths have been found at layer %d. Please separate the conflicting objects further (%s <-> %s).

en: Connect %s failed! [SN:%s, code=%s]
nl: Verbinding met %s is mislukt! [SN: %s, code=%s]

en: Connect a sparse infill line to an internal perimeter with a short segment of an additional perimeter. If expressed as percentage (example: 15%) it is calculated over sparse infill line width. Slicer tries to connect two close infill lines to a short perimeter segment. If no such perimeter segment shorter than infill_anchor_max is found, the infill line is connected to a perimeter segment at just one side and the length of the perimeter segment taken is limited to this parameter, but no longer than anchor_length_max. Set this parameter to zero to disable anchoring perimeters connected to a single infill line.
nl: This connects a sparse infill line to an internal perimeter with a short segment of an additional perimeter. If expressed as percentage (example: 15%) it is calculated over sparse infill line width. Bambu Studio tries to connect two close infill lines to a short perimeter segment. If no such perimeter segment shorter than infill_anchor_max is found, the infill line is connected to a perimeter segment at just one side and the length of the perimeter segment taken is limited to this parameter, but no longer than anchor_length_max. Set this parameter to zero to disable anchoring perimeters connected to a single infill line.

en: Connect a sparse infill line to an internal perimeter with a short segment of an additional perimeter. If expressed as percentage (example: 15%) it is calculated over sparse infill line width. Slicer tries to connect two close infill lines to a short perimeter segment. If no such perimeter segment shorter than this parameter is found, the infill line is connected to a perimeter segment at just one side and the length of the perimeter segment taken is limited to infill_anchor, but no longer than this parameter. Set this parameter to zero to disable anchoring.
nl: This connects a sparse infill line to an internal perimeter with a short segment of an additional perimeter. If expressed as percentage (example: 15%) it is calculated over sparse infill line width. Bambu Studio tries to connect two close infill lines to a short perimeter segment. If no such perimeter segment shorter than this parameter is found, the infill line is connected to a perimeter segment at just one side and the length of the perimeter segment taken is limited to infill_anchor, but no longer than this parameter. Set this parameter to zero to disable anchoring.

en: Connect failed [%d]!
nl: Verbinding mislukt [%d]!

en: ConnectPrinter(LAN)
nl: Printer aansluiten (LAN)

en: Connecting to server
nl: Verbinding maken met server

en: Connecting...
nl: Verbinden...

en: Connection
nl: Verbinding

en: Contour of object will be grown or shrunk in XY plane by the configured value. Positive value makes contour bigger. Negative value makes contour smaller. This function is used to adjust size slightly when the object has assembling issue
nl: De contouren van objecten worden met de ingestelde waarde in het XY-vlak groter of kleiner gemaakt. Positieve waarden maken contouren groter en negatieve waarden maken contouren kleiner. Deze functie wordt gebruikt om de afmetingen enigszins aan te passen wanneer objecten montageproblemen hebben.

en: Control
nl: Besturing

en: Convert Unit
nl: Eenheid converteren

en: Convert from inch
nl: Converenten vanuit inch

en: Convert from meter
nl: Converteren vanuit meter

en: Convert the units of model
nl: Converteer de eenheden van het model

en: Cooling
nl: Koeling

en: Cooling for specific layer
nl: Koeling voor specifieke laag

en: Cooling overhang threshold
nl: Drempel voor overhang koeling

en: Copies of the selected object
nl: Kopieen van het geselecteerde object

en: Copy
nl: Kopie

en: Copy selection to clipboard
nl: Kopieer selectie naar het klembord

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Copying directory %1% to %2% failed: %3%
nl: Het kopieeren van map %1% naar %2% is mislukt: %3%

en: Copying of file %1% to %2% failed: %3%
nl: Het kopieeren van bestand %1% naar %2% is mislukt: %3%

en: Copying of the temporary G-code to the output G-code failed
nl: Het kopiëren van de tijdelijke G-code naar de G-uitvoercode is mislukt.

en: Copyright
nl: Auteursrecht

en: Cost
nl: Kosten

en: Cover
nl: Omslag

en: Cover the top contact layer of the supports with loops. Disabled by default.
nl: Dit bedekt de bovenste laag van de support met lussen. Het is standaard uitgeschakeld.

en: Cracks smaller than 2x gap closing radius are being filled during the triangle mesh slicing. The gap closing operation may reduce the final print resolution, therefore it is advisable to keep the value reasonably low.
nl: Scheuren kleiner dan 2x de sluitradius van de spleet worden opgevuld tijdens het snijden van driehoekig mesh. Het sluiten van openingen kan de uiteindelijke afdrukresolutie verminderen, daarom is het raadzaam om de waarde redelijk laag te houden.

en: Creating a new project
nl: Start een nieuw project

en: Critical error
nl: Kritische fout

en: Ctrl + Mouse wheel
nl: Ctrl + muiswiel

en: Ctrl+Any arrow
nl: CTRL+willekeurige pijl

en: Ctrl+Left mouse button
nl: Ctrl+Linker muisknop

en: Ctrl+Mouse wheel
nl: CTRL+muiswiel

en: Cube
nl: Kubus

en: Cubic
nl: Kubusvormig

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CA certificate file can be specified for HTTPS OctoPrint connections, in crt/pem format. If left blank, the default OS CA certificate repository is used.
nl: Een aangepast CA-certificaatbestand kan worden gespecificeerd voor HTTPS OctoPrint-verbindingen, in crt/pem-formaat. Indien leeg gelaten, wordt de standaard opslagplaats voor OS CA-certificaten gebruikt.

en: Custom G-code
nl: Aangepaste G-code

en: Custom supports and color painting were removed before repairing.
nl: Handmatig aangebrachte support en kleuren zijn verwijderd voor het repareren.

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut Tool
    Did you know that you can cut a model at any angle and position with the cutting tool?
nl: Snijgereedschap
    Wist u dat u een model in elke hoek en positie kunt snijden met het snijgereedschap?

en: Cut filament
nl: Filament afsnijden

en: Cut selection to clipboard
nl: Selectie naar klembord knippen

en: Cut to parts
nl: In delen knippen

en: Cylinder
nl: Cilinder

en: DEBUG settings have saved successfully!
nl: De debug instellingen zijn succesvol opgeslagen!

en: DEV host: api-dev.bambu-lab.com/v1
nl: DEV-host: api-dev.bambu-lab.com/v1

en: Dark Mode
nl: Donkere modus

en: Debug Info
nl: Informatie over Debuggen

en: Debug level
nl: Debuggen level

en: Decimate ratio
nl: Decimeren verhouding

en: Decrease this value slightly(for example 0.9) to reduce the amount of material for bridge, to improve sag
nl: Verlaag deze waarde iets (bijvoorbeeld 0,9) om de hoeveelheid materiaal voor bruggen te verminderen, dit om doorzakken te voorkomen.

en: Default
nl: Standaard

en: Default View
nl: Standaard weergave

en: Default color
nl: Standaardkleur

en: Default filament color
nl: Standaard filamentkleur

en: Default filament profile
nl: Standaard filament profiel

en: Default filament profile when switch to this machine profile
nl: Standaard filamentprofiel bij het overschakelen naar dit machineprofiel

en: Default line width if some line width is set to be zero
nl: Standaard lijn breedte als een lijn breedte is ingesteld op 0

en: Default process profile
nl: Standaard proces profiel

en: Default process profile when switch to this machine profile
nl: Standaard procesprofiel bij het overschakelen naar dit machineprofiel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Delete objects, parts, modifiers
nl: Verwijder objecten, onderdelen, aanpassingen

en: Delete selected
nl: Verwijder selectie

en: Delete selected files from printer.
nl: Verwijder geselecteerde bestanden van de printer.

en: Delete the selected object
nl: Verwijder het geselecteerde object

en: Delete this preset
nl: Verwijder deze voorinstelling

en: Deletes all objects
nl: Verwijder alle objecten

en: Deletes the current selection
nl: Verwijder de huidige selectie

en: Deleting the last solid part is not allowed.
nl: Het is niet toegestaand om het laaste vaste deel te verwijderen.

en: Density
nl: Dichtheid

en: Density of internal sparse infill, 100% means solid throughout
nl: Dit is de dichtheid van de interne vulling. 100%% betekent dat het object geheel solide zal zijn.

en: Density of the first raft or support layer
nl: Dit is de dichtheid van de eerste raft- of support laag.

en: Deretraction Speed
nl: Snelheid van terugtrekken (deretraction)

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Deselect all
nl: Alles deselecteren

en: Deselects all objects
nl: Alle objecten deselecteren

en: Desiccant status
nl: Status van het droogmiddel

en: Detached
nl: Losgemaakt

en: Detail level
nl: Detailniveau

en: Detail.
nl: Details.

en: Details
nl: Détails

en: Detect narrow internal solid infill
nl: Detecteer dichte interne solide vulling (infill)

en: Detect overhang wall
nl: Overhange wand detecteren

en: Detect thin wall
nl: Detecteer dunne wanden

en: Detect thin wall which can't contain two line width. And use single line to print. Maybe printed not very well, because it's not closed loop
nl: Dit detecteert dunne wanden die geen twee lijnen kunnen bevatten en gebruikt een enkele lijn tijdens het printen. Het kan zijn dat de kwaliteit minder goed is, omdat er geen gesloten lus is

en: Detour and avoid to travel across wall which may cause blob on surface
nl: Omweg om te voorkomen dat de printkop over wanden verplaatst, dit zou namelijk klodders op het oppervlak kunnen veroorzaken

en: Develop mode
nl: Ontwikkelmodus

en: Device
nl: Apparaat

en: Diameter of nozzle
nl: Diameter van de nozzle

en: Diameter of the print bed. It is assumed that origin (0,0) is located in the center.
nl: Diameter van het printbed, ervan uitgaande dat de thuispositie (0,0) in het midden van het bed is.

en: Different types of supports
    Did you know that you can choose from multiple types of supports? Tree supports work great for organic models, while saving filament and improving print speed. Check them out!
nl: Verschillende soorten ondersteuningen
    Wist je dat je kunt kiezen uit meerdere soorten ondersteuningen? Tree Support werkt uitstekend voor organische modellen, bespaart filament en verbetert de printsnelheid. Bekijk ze eens!

en: Disable AMS
nl: AMS uitschakelen

en: Discard
nl: Verwerpen

en: Discard or Keep changes
nl: Verwerp of bewaar aanpassingen

en: Discribe how long the nozzle will move along the last path when retracting
nl: Dit beschrijft hoe lang de nozzle langs het laatste pad zal bewegen tijdens het terugtrekken (rectracting).

en: Display
nl: Tonen

en: Distance from model to the outermost brim line
nl: Dit is de afstand van het model tot de buitenste randlijn.

en: Distance from skirt to brim or object
nl: Dit is de afstand van de skirt tot de rand van het object.

en: Distance of the 0,0 G-code coordinate from the front left corner of the rectangle.
nl: Afstand van het 0,0 G-code coordinaat gezien vanuit de linker voorhoek van het printbed.

en: Distance of the nozzle tip to the lid. Used for collision avoidance in by-object printing.
nl: Afstand van de punt van de nozzle tot het deksel. Wordt gebruikt om botsingen te voorkomen bij het afdrukken op basis van objecten.

en: Distance of the nozzle tip to the lower rod. Used for collision avoidance in by-object printing.
nl: Afstand van de punt van de nozzle tot de onderste stang. Wordt gebruikt om botsingen te voorkomen bij het afdrukken op basis van objecten.

en: Divide by zero
nl: Gedeeld door 0

en: Do not Enable AMS
nl: AMS niet inschakelen

en: Do not run any validity checks, such as gcode path conflicts check.
nl: Do not run any validity checks, such as G-code path conflicts check.

en: Do you want to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

en: Do you want to save changes to "%1%"?
nl: Wilt u de wijzigingen opslaan in "%1%"?

en: Do you want to synchronize your personal data from Bambu Cloud? 
    It contains the following information:
    1. The Process presets
    2. The Filament presets
    3. The Printer presets
nl: Wil je je persoonlijke gegevens van Bambu Cloud synchroniseren? 
    Het bevat de volgende informatie:
    1. Voorinstellingen verwerken
    2. Voorinstellingen voor filament
    3. Presets voor de printer

en: Don't create support on model surface, only on build plate
nl: Deze instelling genereert alleen support die begint op het printbed.

en: Don't retract when the travel is in infill area absolutely. That means the oozing can't been seen. This can reduce times of retraction for complex model and save printing time, but make slicing and G-code generating slower
nl: Trek niet terug als de beweging zich volledig in een opvulgebied bevindt. Dat betekent dat het sijpelen niet zichtbaar is. Dit kan de retraction times voor complexe modellen verkorten en printtijd besparen, maar het segmenteren en het genereren van G-codes langzamer maken.

en: Don't save
nl: Niet opslaan

en: Don't show again
nl: Niet nogmaals tonen

en: Don't support bridges
nl: Geen support bij bruggen toepassen

en: Don't support the whole bridge area which make support very large. Bridge usually can be printing directly without support if not very long
nl: Dit schakelt de ondersteuning (support) voor bruggebieden uit, waardoor de ondersteuning (support) erg groot kan worden. Bruggen kunnen meestal direct zonder ondersteuning (support) worden afgedrukt als ze niet erg lang zijn.

en: Download
nl: Downloaden

en: Download Models
nl: Modellen downloaden

en: Download failed
nl: Downloaden mislukt

en: Download finished
nl: Download voltooid

en: Download selected files from printer.
nl: Download geselecteerde bestanden van de printer.

en: Download waiting...
nl: Download wacht...

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Downloading %d%%...
nl: %d%% downloaden...

en: Downloading Bambu Network Plug-in
nl: Bambu Netwerk Plug-in downloaden

en: Downloading Virtual Camera Tools
nl: Hulpmiddelen voor virtuele camera's downloaden

en: Downloading failed.
nl: Downloaden mislukt.

en: Downloading...
nl: Downloaden...

en: Drop project file
nl: Projectbestand neerzetten

en: Dynamic flow Calibration
nl: Dynamische flow kalibratie

en: ERROR
nl: Fout

en: Edge detection
nl: Rand detectie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Process Settings
nl: Procesinstellingen bewerken

en: Edit in Parameter Table
nl: Bewerken in de parametertabel

en: Edit preset
nl: Voorinstelling bewerken

en: Edit print parameters for a single object
nl: Pas de printinstellingen aan voor een enkel object

en: Ejecting of device %s(%s) has failed.
nl: Het uitwerpen van apparaat %s(%s) is mislukt.

en: Elephant foot compensation
nl: "Elephant foot" compensatie

en: Embeded
nl: Embedded

en: Empty
nl: Leeg

en: Empty layers around bottom are replaced by nearest normal layers.
nl: Lege lagen in de buurt van de bodem worden vervangen door de dichtsbijzijnde normale lagen.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable AI monitoring of printing
nl: AI-monitoring van het printen inschakelen

en: Enable AMS
nl: AMS inschakelen

en: Enable Dark mode
nl: Donkere modus inschakelen

en: Enable detection of build plate position
nl: Detectie van de positie van de printplaat inschakelen

en: Enable rotation
nl: Rotatie inschakelen

en: Enable support
nl: Support inschakelen

en: Enable support generation.
nl: Dit maakt het genereren van support mogelijk.

en: Enable this option if machine has auxiliary part cooling fan
nl: Schakel deze optie in als de machine een ventilator voor de enclosure heeft

en: Enable this option to optimize part cooling fan speed for overhang and bridge to get better cooling
nl: Schakel deze optie in om de snelheid van de koelventilator van de printkop te optimaliseren voor overhang en bruggen

en: Enable this option to slow printing down for different overhang degree
nl: Schakel deze optie in om de snelheid omlaag te brengen voor verschillende overhangende hoeken

en: Enable this option to slow printing speed down to make the final layer time not shorter than the layer time threshold in "Max fan speed threshold", so that layer can be cooled for longer time. This can improve the cooling quality for needle and small details
nl: Schakel deze optie in om de afdruksnelheid te verlagen om de laatste laag printtijd niet korter te maken dan de laagtijddrempel in "Maximale ventilatorsnelheidsdrempel", zodat de laag langer kan worden gekoeld. Dit kan de koelkwaliteit voor kleine details verbeteren

en: Enable this to add line number(Nx) at the beginning of each G-Code line
nl: Schakel dit in om regelnummer (Nx) toe te voegen aan het begin van elke G-coderegel.

en: Enable this to enable the camera on printer to check the quality of first layer
nl: Schakel dit in zodat de camera in de printer de kwaliteit van de eerste laag kan controleren.

en: Enable this to get a G-code file which has G2 and G3 moves. And the fitting tolerance is same with resolution
nl: Schakel dit in om een G-codebestand te krijgen met G2- en G3-bewegingen. De pastolerantie is gelijk aan de resolutie.

en: End G-code
nl: Einde G-code

en: End G-code when finish the printing of this filament
nl: Voeg een eind G-code toe bij het afronden van het printen van dit filament.

en: End G-code when finish the whole printing
nl: Voeg een eind G-code toe bij het afwerken van de hele print.

en: Enforce seam
nl: Naad versterken

en: Enforce supports
nl: Support afdwingen

en: Engineering Plate
nl: Engineering plate (technisch printbed)

en: Ensure vertical shell thickness
nl: Zorg voor een verticale schaaldikte

en: Enter Custom G-code used on current layer:
nl: Voer de aangepaste G-code in die op de huidige laag wordt gebruikt:

en: Enter new name
nl: Voer nieuwe naam in

en: Erase
nl: Wissen

en: Erase all painting
nl: Alle getekende delen wissen

en: Error
nl: Fout

en: Error during replace
nl: Fout tijdens vervanging

en: Error in zip archive
nl: Fout in het zip archief

en: Error loading shaders
nl: Fout bij het laden van shaders

en: Error occurs while loading G-code file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van het G-codebestand.

en: Error!
nl: Fout!

en: Error! Invalid model
nl: Fout: Ongeldig model

en: Error! Unable to create thread!
nl: Fout! Kan geen thread maken!

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: %1$d non-manifold edge. | Error: %1$d non-manifold edges.
nl[0]: Error: %1$d non-manifold edges.@
nl[1]: Error: %1$d non-manifold edges.@

en: Error: Please close all toolbar menus first
nl: Fout: sluit eerst alle openstaande gereedschap menu's

en: Errors
nl: Fouten

en: Estimated time
nl: Geschatte tijd

en: Europe
nl: Europa

en: Even-odd
nl: Even-oneven

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Exception
nl: Uitzondering

en: Expand (+) or shrink (-) the horizontal span of normal support
nl: Vergroot (+) of verklein (-) het horizontale bereik van de normale ondersteuning

en: Expand all raft layers in XY plane
nl: Dit vergroot alle raft lagen in het XY vlak.

en: Expand the first raft or support layer to improve bed plate adhesion
nl: Dit zet de eerste raft- of steun (support) laag uit om de hechting van het bed te verbeteren.

en: Explosion Ratio
nl: Vergrotings ratio

en: Export
nl: Exporteren

en: Export &Toolpaths as OBJ
nl: Exporteer &Toolpaths als OBJ

en: Export 3MF
nl: Exporteer 3mf

en: Export 3mf file without using some 3mf-extensions
nl: 3mf-bestand exporteren zonder enkele 3mf-toevoegingen te gebruiken

en: Export G-code
nl: Exporteer G-code

en: Export G-code file
nl: G-codebestand exporteren

en: Export Generic 3MF
nl: Generiek 3MF exporteren

en: Export STL file:
nl: Exporteer STL bestand:

en: Export Settings
nl: Exporteer instellingen

en: Export all objects as STL
nl: Exporteer alle objecten als STL

en: Export all plate sliced file
nl: Exporteer alle plate sliced bestanden

en: Export all sliced file
nl: Alle sliced bestanden exporteren

en: Export as STL
nl: Exporteer als STL bestand

en: Export current configuration to files
nl: Huidige configuratie exporteren naar bestanden

en: Export current plate as G-code
nl: Exporteer de huidige plaat als G-code

en: Export current sliced file
nl: Huidig sliced bestand exporteren

en: Export plate sliced file
nl: Exporteer plate sliced bestand

en: Export project as 3MF.
nl: Dit exporteert het project als 3MF.

en: Export result
nl: Export resultaat

en: Export settings to a file.
nl: Exporteer instellingen naar een bestand

en: Export slicing data
nl: Exporteer slicinggegevens

en: Export slicing data to a folder.
nl: Exporteer slicinggegevens naar een map

en: Export successfully.
nl: Succesvol geëxporteerd

en: Export toolpaths as OBJ
nl: Toolpaths exporteren als OBJ

en: Exporting 3mf file failed
nl: Het exporteren van het 3MF bestand is mislukt

en: Exporting G-code
nl: G-code exporteren

en: Exporting objects
nl: Objecten exporteren

en: Exporting.
nl: Exporteren

en: Extra high
nl: Extra hoog

en: Extra low
nl: Extra laag

en: Extruder Clearance
nl: Extruder ruimte

en: Extruder Color
nl: Extruder kleur

en: Extruders count
nl: Extruder aantal

en: Extrusion Width
nl: Extrusie breedte

en: Face recognition
nl: Gezichtsherkenning

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed loading file "%1%". An invalid configuration was found.
nl: Kan bestand "%1%" niet laden. Er is een ongeldige configuratie gevonden.

en: Failed loading objects.
nl: Het is niet gelukt om de objecten te laden.

en: Failed processing of the filename_format template.
nl: Verwerking van het sjabloon "bestandsnaam_formaat" is mislukt.

en: Failed to calculate line width of %1%. Can not get value of "%2%"
nl: Kan de lijndikte van %1% niet berekenen omdat de waarde van "%2%" niet opgehaald kan worden

en: Failed to connect to the printer
nl: Verbinding maken met de printer is mislukt

en: Failed to connect to the server
nl: Verbinding maken met de server is mislukt

en: Failed to download the plug-in. Please check your firewall settings and vpn software, check and retry.
nl: Het downloaden van de plug-in is mislukt. Controleer je firewall-instellingen en VPN-software en probeer het opnieuw.

en: Failed to fetching model infomations from printer.
nl: Failed to fetch model infomation from printer.

en: Failed to generate gcode for invalid custom G-code.
nl: Kan gcode niet genereren voor ongeldige handmatige G-code.

en: Failed to initialize the WinRT library.
nl: Het is niet gelukt om de WinRT library te initializeren.

en: Failed to install the plug-in. Please check whether it is blocked or deleted by anti-virus software.
nl: De installatie van de plug-in is mislukt. Controleer of deze is geblokkeerd of verwijderd door anti-virussoftware.

en: Failed to log out.
nl: Uitloggen mislukt.

en: Failed to parse model infomations.
nl: Failed to parse model infomation

en: Failed to repair folowing model object | Failed to repair folowing model objects
nl[0]: Repareren van de volgende modellen is mislukt@
nl[1]: Repareren van de volgende modellen is mislukt@

en: Failed to save gcode file.
    Error message: %1%.
    Source file %2%.
nl: Het is niet gelukt het gcode bestand op te slaan.
    Foutmelding: %1%.
    Bronbestand %2%.

en: Failed to save the project.
    Please check whether the folder exists online or if other programs open the project file.
nl: Het is niet gelukt om het project op te slaan.
    Controleer of de map online bestaat of dat het projectbestand in andere programma's is geopend.

en: Failed to send the print job. Please try again.
nl: Het verzenden van de printopdracht is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: Failed to start printing job
nl: Het starten van de printopdracht is mislukt

en: Failed to upload print file to FTP. Please check the network status and try again.
nl: Failed to upload print file via FTP. Please check the network status and try again.

en: Fan Speed
nl: Ventilator snelheid

en: Fan Speed (%)
nl: Ventilator snelheid (%)

en: Fan Speed:
nl: Ventilatorsnelheid:

en: Fan speed
nl: Ventilator snelheid

en: Fan speed for overhang
nl: Ventilator snelheid voor overhangende delen

en: Fatal
nl: Fatale

en: Fatal error
nl: Fatale fout

en: Fatal error, exception catched: %1%
nl: Fatale fout, uitzondering: %1%

en: Fetching model infomations ...
nl: Fetching model information...

en: Filament %s does not match the filament in AMS slot %s. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
nl: Filament %s komt niet overeen met het filament in AMS-sleuf %s. Werk de firmware van de printer bij om de toewijzing van AMS-sleuven te ondersteunen.

en: Filament %s exceeds the number of AMS slots. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
nl: Filament %s overschrijdt het aantal AMS-sleuven. Update de firmware van de printer om de toewijzing van AMS-sleuven te ondersteunen.

en: Filament Changes
nl: Filament wisselingen

en: Filament Settings
nl: Filament instellingen

en: Filament change times
nl: Filamentwisseltijden

en: Filament changes
nl: Filament wisselingen

en: Filament count exceeds the maximum number that painting tool supports. only the first %1% filaments will be available in painting tool.
nl: Het aantal filamenten overschrijdt het maximale aantal dat het tekengereedschap ondersteunt. alleen de eerste %1% filamenten zijn beschikbaar in de tekentool.

en: Filament density. For statistics only
nl: Filamentdichtheid, alleen voor statistische doeleinden.

en: Filament diameter is used to calculate extrusion in gcode, so it's important and should be accurate
nl: Filamentdiameter wordt gebruikt om de extrusie in de G-code te berekenen, het is dus belangrijk dat deze nauwkeurig wordt ingegeven

en: Filament does not match the filament in AMS slot. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
nl: Het filament komt niet overeen met het filament in de AMS-sleuf. Update de firmware van de printer om de toewijzing van AMS-sleuven te ondersteunen.

en: Filament end G-code
nl: Filament einde G-code

en: Filament exceeds the number of AMS slots. Please update the printer firmware to support AMS slot assignment.
nl: Het filament overschrijdt het aantal AMS-sleuven. Update de firmware van de printer om de toewijzing van AMS-sleuven te ondersteunen.

en: Filament load time
nl: Filament laadt tijd

en: Filament price. For statistics only
nl: Filament prijs. Alleen voor statistieken

en: Filament settings
nl: Filament instellingen

en: Filament to print internal sparse infill.
nl: Dit is het filament voor het printen van interne dunne vulling (infill)

en: Filament to print support base and raft. "Default" means no specific filament for support and current filament is used
nl: Filament voor het printen van ondersteuning (support) en raft. "Standaard" betekent geen specifiek filament voor  ondersteuning (support) en het huidige filament wordt gebruikt.

en: Filament to print support interface. "Default" means no specific filament for support interface and current filament is used
nl: Filament om  ondersteuning (support) te printen. "Standaard" betekent geen specifiek filament voor  ondersteuning (support), en het huidige filament wordt gebruikt.

en: Filament unload time
nl: Tijd die nodig is om filament te ontladen

en: Filament used in this print job
nl: Filament gebruikt in deze printopdracht

en: Filaments
nl: Filamenten

en: Filaments to AMS slots mappings have been established. You can click a filament above to change its mapping AMS slot
nl: De toewijzingen van filamenten aan AMS-slots zijn vastgesteld. U kunt op een filament hierboven klikken om de toewijzing van het AMS slot te wijzigen

en: File
nl: Bestand

en: File '%s' was lost! Please download it again.
nl: Bestand '%s' is verloren gegaan! Download het opnieuw.

en: File for the replace wasn't selected
nl: Het bestand voor de vervanging is niet geselecteerd

en: File is missing
nl: Bestand ontbreekt

en: Filename format
nl: Bestandsnaam formaat

en: Fill
nl: Vullen

en: Fine-tuning for flow rate
    Did you know that flow rate can be fine-tuned for even better-looking prints? Depending on the material, you can improve the overall finish of the printed model by doing some fine-tuning.
nl: Nauwkeurige afstelling van flow rate
    Wist u dat de  flow rate nauwkeurig kan worden ingesteld voor nog mooiere afdrukken? Afhankelijk van het materiaal kunt u de algehele afwerking van het geprinte model verbeteren door wat fijnafstelling uit te voeren.

en: Finish
nl: Klaar

en: Finished
nl: Voltooid

en: First Layer Inspection
nl: Inspectie van de eerste laag

en: Fix Model
    Did you know that you can fix a corrupted 3D model to avoid a lot of slicing problems?
nl: Model repareren
    Wist u dat u een beschadigd 3D-model kunt repareren om veel snijproblemen te voorkomen?

en: Fix model
nl: Repareer model

en: Floating reserved operand
nl: Zwevende gereserveerde operand

en: Flow ratio
nl: Flow verhouding

en: Flush Options
nl: Flush-opties

en: Flush into objects' infill
nl: Flush in de opvulling van objecten

en: Flush into objects' support
nl: Flush in de support van objecten

en: Flush into support/objects/infill
    Did you know that you can save the wasted filament by flushing them into support/objects/infill during filament change?
nl: Flush in support/voorwerpen/infill
    Wist u dat u minder filament verspilt door het tijdens het verwisselen van filament in support/objecten/infill te spoelen?

en: Flush into this object
nl: Flush in dit object

en: Flush multiplier
nl: Flush-vermenigvuldiger

en: Flush options
nl: Flush-opties

en: Flushing volume (mm³) for each filament pair.
nl: Spoelvolume (mm³) voor elk filamentpaar.

en: Flushing volumes
nl: Volumes schoonmaken

en: Flushing volumes for filament change
nl: Volumes reinigen voor filament wijziging

en: Following line %s contains reserved keywords.
    Please remove it, or will beat G-code visualization and printing time estimation. | Following lines %s contain reserved keywords.
    Please remove them, or will beat G-code visualization and printing time estimation.
nl[0]: De volgende regel %s bevat gereserveerde trefwoorden.
    Verwijder deze woorden alstublieft, anders overschrijven deze de G-code-visualisatie en de schatting van de afdruktijd.@
nl[1]: De volgende regel %s bevat gereserveerde trefwoorden.
    Verwijder deze woorden alstublieft, anders overschrijven deze de G-code-visualisatie en de schatting van de afdruktijd.@

en: Following model object has been repaired | Following model objects have been repaired
nl[0]: De volgende model objecten zijn gerepareerd@De volgende model objecten zijn gerepareerd
nl[1]: De volgende model objecten zijn gerepareerd@De volgende model objecten zijn gerepareerd

en: Following preset will be deleted too. | Following presets will be deleted too.
nl[0]: De volgende voorinstelling zal ook verwijderd worden@
nl[1]: De volgende voorinstelling zal ook verwijderd worden@

en: Font
nl: Lettertype

en: For "%1%", add "%2%" as a new preset
nl: Voor "%1%", dient "%2%" toegevoegd te worden als nieuwe voorinstelling

en: For "%1%", change "%2%" to "%3%"
nl: Voor "%1%", dient "%2%" veranderd te worden in "%3%"

en: For "Tree Strong" and "Tree Hybrid" styles, we recommend the following settings: at least 2 interface layers, at least 0.1mm top z distance or using support materials on interface.
nl: Voor de stijlen „Tree Strong” en „Tree Hybrid” raden we de volgende instellingen aan: ten minste 2 interfacelagen, ten minste 0,1 mm op z afstand of gebruik support materiaal op de interface.

en: Force a retraction when changes layer
nl: Dit forceert retraction (terugtrekken van filament) als er gewisseld wordt van laag

en: Force cooling fan to be specific speed when overhang degree of printed part exceeds this value. Expressed as percentage which indicides how much width of the line without support from lower layer. 0% means forcing cooling for all outer wall no matter how much overhang degree
nl: Dwingt de koelventilator tot een bepaalde snelheid wanneer de overhanggraad van het geprinte deel deze waarde overschrijdt. Dit wordt uitgedrukt als een percentage dat aangeeft hoe breed de lijn is zonder steun van de onderste laag. 0%% betekent koeling afdwingen voor de hele buitenwand, ongeacht de overhanggraad.

en: Force cooling for overhang and bridge
nl: Forceer koeling voor overhangende delen en bruggen (bridge)

en: Force part cooling fan to be this speed when printing bridge or overhang wall which has large overhang degree. Forcing cooling for overhang and bridge can get better quality for these part
nl: Forceer de koelventilator van de printkop om deze snelheid te hebben bij het afdrukken van een brug of overhangende muur met een grote overhanggraad. Het forceren van koeling voor overhang en brug kan een resulteren in een betere kwaliteit voor dit onderdeel

en: Frequent
nl: Veelgebruikt

en: From
nl: Van

en: Front
nl: Voorkant

en: Front View
nl: Vooraanzicht

en: Full fan speed at layer
nl: Volledige snelheid op laag

en: Fuzzy Skin
nl: Fuzzy skin

en: Fuzzy skin point distance
nl: Fuzzy skin punt afstand

en: Fuzzy skin thickness
nl: Fuzzy skin dikte

en: G-code files can not be loaded with models together!
nl: G-Code bestanden en modellen kunnen niet tegelijk geladen worden!

en: G-code flavor
nl: G-code type

en: G-code loading
nl: G-Code wordt geladen

en: G-code output
nl: G-code uitvoer

en: G-code path is genereated after simplifing the contour of model to avoid too much points and gcode lines in gcode file. Smaller value means higher resolution and more time to slice
nl: Het G-codepad wordt gegenereerd na het vereenvoudigen van de contouren van modellen om teveel punten en G-codelijnen te vermijden. Kleinere waarden betekenen een hogere resolutie en meer tijd die nodig is om het ontwerpen te slicen.

en: GNU Affero General Public License, version 3
nl: GNU Affero Algemene Openbare Licentie, versie 3

en: Gap Fill
nl: Gatvulling

en: Gap area
nl: Gap gebied

en: Gap fill
nl: Gat vullen

en: Gap infill
nl: Gat opvulling

en: Gcode path overlap
nl: G-code pad overlap

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Generating G-code
nl: Genereer G-code

en: Generating G-code: layer %1%
nl: Genereren G-code: laag %1%

en: Generating geometry index data
nl: Geometrie-indexgegevens genereren

en: Generating geometry vertex data
nl: Geometrische hoekpuntgegevens genereren

en: Generating infill regions
nl: Vulling (infill) genereren

en: Generating infill toolpath
nl: Infill toolpath genereren

en: Generating skirt & brim
nl: Skirt en brim worden gegenereerd

en: Generating support
nl: Support genereren

en: Generating walls
nl: Wanden genereren

en: Generic
nl: Algemeen

en: Get ticket from device timeout
nl: Timeout getting ticket from device

en: Get ticket from server timeout
nl: Timeout getting ticket from server

en: Gizmo FDM paint-on seam
nl: Gizmo FDM seam schilderen

en: Gizmo Place face on bed
nl: Gizmo Plaats gebied op het bed

en: Gizmo SLA support points
nl: Gizmo SLA-ondersteuningspunten

en: Gizmo cut
nl: Gizmo snijden

en: Gizmo move
nl: Gizmo bewegen

en: Gizmo rotate
nl: Gizmo roteren

en: Gizmo scale
nl: Gizmo schalen

en: Global
nl: Globale

en: Global shortcuts
nl: Globale snelkoppelingen

en: Go Home
nl: Near home positie

en: Go Live
nl: Live gaan

en: Goto download page.
nl: Ga naar de download pagina.

en: Green means that AMS humidity is normal, orange represent humidity is high, red represent humidity is too high.(Hygrometer: lower the better.)
nl: Groen betekent dat de AMS-luchtvochtigheid normaal is, oranje betekent dat de luchtvochtigheid hoog is en rood betekent dat de luchtvochtigheid te hoog is. (Hygrometer: hoe lager, hoe beter.)

en: Grid
nl: Rooster

en: Group Operations
nl: Groepsbewerkingen

en: Group files by month, recent first.
nl: Groepeer bestanden per maand, recent eerst.

en: Group files by year, recent first.
nl: Groepeer bestanden per jaar, recent eerst.

en: Guide
nl: Handleiding

en: Gyroid
nl: Gyroide

en: HTTP digest
nl: HTTP samenvatting

en: HTTPS CA File
nl: HTTPS CA Bestand

en: Hardened steel
nl: Gehard staal

en: Heat the nozzle
nl: Verwarm de nozzle

en: Heatbed preheating
nl: Printbed opwarmen

en: Heating hotend
nl: Hotend opwarmen

en: Height
nl: Hoogte

en: Height Range
nl: Hoogtebereik

en: Height of initial layer. Making initial layer height to be thick slightly can improve build plate adhension
nl: Dit is de hoogte van de eerste laag. Door de hoogte van de eerste laag hoger te maken, kan de hechting op het printbed worden verbeterd.

en: Height range
nl: Hoogtebereik

en: Height range Modifier
nl: Height Range Modifier

en: Height to lid
nl: Hoogte tot deksel

en: Height to rod
nl: Hoogte tot geleider

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Hide
nl: Verbergen

en: High
nl: Hoog

en: Highlight faces according to overhang angle.
nl: Gebieden markeren op basis van overhangende hoek.

en: Highlight overhang areas
nl: Overhangende gebieden markeren

en: Holes of object will be grown or shrunk in XY plane by the configured value. Positive value makes holes bigger. Negative value makes holes smaller. This function is used to adjust size slightly when the object has assembling issue
nl: Gaten in objecten worden met de ingestelde waarde groter of kleiner in het XY-vlak. Positieve waarden maken de gaten groter en negatieve waarden maken de gaten kleiner. Deze functie wordt gebruikt om de grootte enigszins aan te passen wanneer objecten montageproblemen hebben.

en: Hollow
nl: Hol

en: Home page and daily tips
nl: Startpagina en dagelijkse tips

en: Homing toolhead
nl: Printkop naar beginpositie

en: Honeycomb
nl: Honinggraad

en: Horizontal slider - Move active thumb Left
nl: Horizontale schuifbalk - Beweeg actieve duim naar links

en: Horizontal slider - Move active thumb Right
nl: Horizontale schuifbalk - Beweeg actieve duim naar rechts

en: Host Setting
nl: Host-instelling

en: Host Type
nl: Hosttype

en: Hostname, IP or URL
nl: Hostnaam, IP of URL

en: How many layers of skirt. Usually only one layer
nl: Number of skirt layers: usually only one

en: Identifying build plate type
nl: Vastellen printbedtype

en: Idle
nl: Inactief

en: If enable this setting, part cooling fan will never be stoped and will run at least at minimum speed to reduce the frequency of starting and stoping
nl: Als deze instelling is ingeschakeld, zal de printkop ventilator altijd aan staan op een minimale snelheid om het aantal start en stop momenten te beperken

en: If enabled, bridges are more reliable, can bridge longer distances, but may look worse. If disabled, bridges look better but are reliable just for shorter bridged distances.
nl: Indien ingeschakeld, zijn bruggen betrouwbaarder en kunnen ze langere afstanden overbruggen, maar ze kunnen er slechter uitzien. Indien uitgeschakeld, zien bruggen er beter uit, maar zijn ze alleen betrouwbaar voor kortere afstanden.

en: If enabled, sets BambuStudio as default application to open .3mf files
nl: Indien ingeschakeld, wordt Bambu Studio ingesteld als de standaardtoepassing om .3mf-bestanden te openen

en: If enabled, sets BambuStudio as default application to open .step files
nl: Indien ingeschakeld, wordt Bambu Studio ingesteld als de standaardtoepassing om .step-bestanden te openen

en: If enabled, sets BambuStudio as default application to open .stl files
nl: Indien ingeschakeld, wordt Bambu Studio ingesteld als de standaardtoepassing om .stl-bestanden te openen

en: If enabled, useful hints are displayed at startup.
nl: Indien ingeschakeld, worden bij het opstarten nuttige tips weergegeven.

en: If first selected item is a part, the second one should be part in the same object.
nl: Als het eerst geselecteerde item een onderdeel is, moet het tweede een onderdeel van hetzelfde object zijn.

en: If first selected item is an object, the second one should also be object.
nl: Als het eerste geselecteerde item een object is, dient het tweede item ook een object te zijn.

en: If smooth or traditional mode is selected, a timelapse video will be generated for each print. After each layer is printed, a snapshot is taken with the chamber camera. All of these snapshots are composed into a timelapse video when printing completes. If smooth mode is selected, the toolhead will move to the excess chute after each layer is printed and then take a snapshot. Since the melt filament may leak from the nozzle during the process of taking a snapshot, prime tower is required for smooth mode to wipe nozzle.
nl: Als de vloeiende of traditionele modus is geselecteerd, wordt voor elke print een timelapse-video gegenereerd. Nadat elke laag is geprint, wordt een momentopname gemaakt met de kamercamera. Al deze momentopnamen worden samengevoegd tot een timelapse-video wanneer het afdrukken is voltooid. Als de vloeiende modus is geselecteerd, beweegt de gereedschapskop naar de afvoer chute nadat iedere laag is afgedrukt en maakt vervolgens een momentopname. Aangezien het gesmolten filament uit de nozzle kan lekken tijdens het maken van een momentopname, is voor de soepele modus een primetoren nodig om de nozzle schoon te vegen.

en: If you want to process the output G-code through custom scripts, just list their absolute paths here. Separate multiple scripts with a semicolon. Scripts will be passed the absolute path to the G-code file as the first argument, and variables of settings also can be read
nl: If you want to process the output G-code through custom scripts, just list their absolute paths here. Separate multiple scripts with a semicolon. Scripts will be passed via the absolute path to the G-code file as the first argument, and variables of settings can also be read

en: Ignore HTTPS certificate revocation checks
nl: HTTPS-certificaatintrekkingscontroles negeren

en: Ignore HTTPS certificate revocation checks in case of missing or offline distribution points. One may want to enable this option for self signed certificates if connection fails.
nl: HTTPS-certificaatherroepingscontroles negeren in geval van ontbrekende of offline distributiepunten. Men kan deze optie inschakelen voor zelfondertekende certificaten als de verbinding mislukt.

en: Illegal instruction
nl: Onjuist instructie

en: Imperial
nl: Imperiaal

en: Import
nl: Importeren

en: Import 3MF/STL/STEP/SVG/OBJ/AMF
nl: 3MF/STL/STEP/SVG/OBJ/AMF importeren

en: Import 3mf file failed
nl: Het importen van het 3mf bestand is mislukt

en: Import Configs
nl: Importeer configuratie

en: Import geometry only
nl: Alleen geometrische data importeren

en: Import result
nl: Importeer resultaat

en: Importing Model
nl: Model importeren

en: Improve strength
    Did you know that you can use more wall loops and higher sparse infill density to improve the strength of the model?
nl: Stekte verbeteren
    Wist je dat je meer wandlussen en een hogere dunne invuldichtheid kunt gebruiken om de sterkte van het model te verbeteren?

en: In Cloud Slicing Queue, there are %s tasks ahead.
nl: In Cloud Slicing Queue, there are %s tasks ahead of you.

en: Incompatible presets
nl: Onbruikbare voorinstellingen

en: Incorrect password
nl: Onjuist wachtwoord

en: Increase/decrease edit area
nl: Bewerkingsgebied vergroten/verkleinen

en: Independent support layer height
nl: Onafhankelijke support laaghoogte

en: Infill
nl: Vulling

en: Infill area is enlarged slightly to overlap with wall for better bonding. The percentage value is relative to line width of sparse infill
nl: Hierdoor kan het opvulgebied (infill) iets worden vergroot om de wanden te overlappen voor een betere hechting. De procentuele waarde is relatief ten opzichte van de lijndikte van de opvulling.

en: Infill combination
nl: Vulling (infill) combinatie

en: Infill density(%)
nl: Vulling (infill) dichtheid(%)

en: Infill direction
nl: Vulling (infill) richting

en: Infill/Wall overlap
nl: Vulling (infill)/wand overlap

en: Info
nl: Informatie

en: Information
nl: Informatie

en: Initial layer
nl: Eerste laag

en: Initial layer bed temperature
nl: Printbed temperatuur voor de eerste laag

en: Initial layer density
nl: Dichtheid van de eerste laag

en: Initial layer expansion
nl: Vergroten van de eerste laag

en: Initial layer height
nl: Laaghoogte van de eerste laag

en: Initial layer infill
nl: Vulling (infill) van de eerste laag

en: Initial layer nozzle temperature
nl: Nozzle temperatuur voor de eerste laag

en: Initial layer speed
nl: Printsnelheid van de eerste laag

en: Initialize failed (%s)!
nl: Initialisatie is mislukt (%s)!

en: Initialize failed (Device connection not ready)!
nl: Initialization failed (Device connection not ready)!

en: Initialize failed (Missing LAN ip of printer)!
nl: Initialisatie is mislukt (LAN-IP van de printer ontbreekt)!

en: Initialize failed (No Camera Device)!
nl: Initialisatie is mislukt (geen camera-apparaat)!

en: Initialize failed (No Device)!
nl: Het initializeren is mislukt (geen apparaat)!

en: Initialize failed (Not accessible in LAN-only mode)!
nl: Initialisatie mislukt (niet toegankelijk in alleen LAN-modus)!

en: Initializing...
nl: Initialiseren...

en: Inner wall
nl: Binnenste wand

en: Input access code
nl: Toegangscode invoeren

en: Input text
nl: Tekst invoeren

en: Insertion update
nl: Update gegevens bij invoeren

en: Inspecting first layer
nl: De eerste laag wordt geinspecteerd

en: Install failed
nl: Installatie mislukt

en: Install successfully.
nl: Succesvol geïnstalleerd

en: Installing
nl: Installeren

en: Integration failed.
nl: Integratie is mislukt.

en: Integration was successful.
nl: Integratie is gelukt.

en: Interface pattern
nl: Interfacepatroon

en: Interface use loop pattern
nl: Luspatroon interface

en: Internal Version
nl: Interne versie

en: Internal bridge support thickness
nl: Dikte interne brugondersteuning

en: Internal solid infill
nl: Interne solide vulling

en: Invalid data
nl: Interne solide vulling (infill)

en: Invalid file format.
nl: Ongeldig bestandsformaat.

en: Invalid format. Expected vector format: "%1%"
nl: Onjuist formaat. Het Vector formaat wordt verwacht: "%1%"

en: Invalid input.
nl: Ongeldige invoer

en: Invalid name, the following characters are not allowed:
nl: Ongeldige naam, the volgende karakters zijn niet toegestaan:

en: Invalid number
nl: Ongeldig nummer

en: Invalid numeric.
nl: Onjuist getal.

en: Invalid state. 
    No one part is selected for keep after cut
nl: Invalid state. 
    No one part is selected to keep after cut

en: Ironing
nl: Strijken

en: Ironing Type
nl: Strijk type

en: Ironing flow
nl: Flow tijdens strijken

en: Ironing is using small flow to print on same height of surface again to make flat surface more smooth. This setting controls which layer being ironed
nl: Strijken gebruikt een lage flow om op dezelfde hoogte van een oppervlak te printen om platte oppervlakken gladder te maken. Deze instelling bepaalt op welke lagen het strijken wordt toegepast.

en: Ironing line spacing
nl: Afstand tussen de strijklijnen

en: Ironing speed
nl: Snelheid tijdens het strijken

en: Is it %s%% or %s %s?
    YES for %s%%, 
    NO for %s %s.
nl: Is het %s%% or %s %s?
    JA voor %s%%, 
    NEE voor %s %s.

en: Jerk limitation
nl: Jerk beperking

en: Jump to
nl: Ga naar

en: Jump to Layer
nl: Spring naar laag

en: Jump to model publish web page
nl: Ga naar de website om het model te publiceren

en: Jump to webpage
nl: Ga naar de website

en: Keep fan always on
nl: Laat de ventilator aan staan

en: Keep min
nl: Houd min

en: Keep the selected options.
nl: Bewaar de geselecteerde opties.

en: Key 1~9
nl: Toets 1~9

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoesten

en: LAN Connection Failed (Failed to start liveview)
nl: LAN-verbinding mislukt (liveview niet gestart)

en: LAN Connection Failed (Sending print file)
nl: LAN-verbinding mislukt (verzenden afdrukbestand)

en: Lamp
nl: Licht

en: Language
nl: Taal

en: Language selection
nl: Taal selectie

en: Last Step
nl: Back

en: Latest version
nl: Nieuwste versie

en: Lay on Face
    Did you know that you can quickly orient a model so that one of its faces sits on the print bed? Select the "Place on face" function or press the <b>F</b> key.
nl: Op gekozen selectie leggen
    Wist u dat u een model snel zo kunt oriënteren dat een van de gezichten op het printbed ligt? Selecteer de functie "Op selectie leggen" of druk op de <b>F</b> toets.

en: Lay on face
nl: Deze zijde op de printplaat plaatsen

en: Layer
nl: Laag

en: Layer Height
nl: Laaghoogte

en: Layer Height (mm)
nl: Laaghoogte (mm)

en: Layer Time
nl: Laag tijd

en: Layer Time:
nl: Laagtijd:

en: Layer change G-code
nl: G-code laag wijzigen

en: Layer height
nl: Laaghoogte

en: Layer height cannot exceed nozzle diameter
nl: De laaghoogte kan niet groter zijn dan de diameter van de nozzle

en: Layer height limits
nl: Limieten voor laaghoogte

en: Layer range Settings to modify
nl: Layer Range Settings to Modify

en: Layer time
nl: Laag tijd

en: Layers
nl: Lagen

[ctx: Layers]
en: Bottom
nl: Onderste

[ctx: Layers]
en: Top
nl: Bovenste

en: Left
nl: Links

en: Left View
nl: Linker zicht

en: Left mouse button
nl: Linker muisknop

en: Left mouse button:
nl: Linker muisknop

en: Length
nl: Lengte

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: License
nl: Licentie

en: Line
nl: Lijn

en: Line Type
nl: Lijn type

en: Line Width
nl: Lijn dikte

en: Line Width (mm)
nl: Lijndikte (mm)

en: Line pattern for internal sparse infill
nl: Dit is het lijnpatroon voor dunne interne vulling (infill)

en: Line pattern of bottom surface infill, not bridge infill
nl: Dit is het lijnenpatroon van de vulling (infill) van het bodemoppervlak, maar niet van de vulling van de brug.

en: Line pattern of support
nl: Dit is het lijnpatroon voor support.

en: Line pattern of support interface. Default pattern for non-soluble support interface is Rectilinear, while default pattern for soluble support interface is Concentric
nl: Dit is het lijnpatroon voor support interfaces. Het standaardpatroon voor niet-oplosbare support interfaces is Rechtlijnig, terwijl het standaardpatroon voor oplosbare support interfaces Concentrisch is.

en: Line pattern of top surface infill
nl: Dit is het lijnenpatroon voor de vulling (infill) van het bovenoppervlak.

en: Line width
nl: Lijn dikte

en: Line width for top surfaces
nl: Lijn dikte voor bovenste lagen

en: Line width of initial layer
nl: Laag dikte voor eerste laag

en: Line width of inner wall
nl: Lijn dikte voor binnenste wand

en: Line width of internal solid infill
nl: Lijn dikte voor interne solide vulling (infill)

en: Line width of internal sparse infill
nl: Lijn dikte voor interne dunne vulling (infill)

en: Line width of outer wall
nl: Lijn dikte van buitenste wand

en: Line width of support
nl: Lijn dikte van support

en: Load 3mf
nl: Laad 3mf

en: Load Filament
nl: Filament laden

en: Load Filament Settings
nl: Filament instellingen laden

en: Load General Settings
nl: Standaard instellingen laden

en: Load a model
nl: Laad een model

en: Load cached slicing data from directory
nl: Laad slicinggegevens in de cache uit de directory

en: Load configs
nl: Configuratie laden

en: Load failed [%d]!
nl: Laden mislukt [%d]!

en: Load filament settings from the specified file list
nl: Filament instellingen laden vanuit een bestandslijst

en: Load process/machine settings from the specified file
nl: Proces/machine instellingen laden vanuit een gekozen bestand

en: Load project
nl: Project laden

en: Load slicing data
nl: Laad slicinggegevens

en: Load these files as a single object with multiple parts?
nl: Wilt u deze bestanden laden als een enkel object bestaande uit meerdere onderdelen?

en: Load...
nl: Laden...

en: Loading
nl: Laden

en: Loading G-codes
nl: G-codes worden geladen

en: Loading a mode view
nl: Een modusweergave laden

en: Loading configuration
nl: Configuratie wordt geladen

en: Loading current presets
nl: De huidige voorinstellingen worden geladen

en: Loading file
nl: Bestand laden

en: Loading file list...
nl: Bestandslijst laden...

en: Loading file: %s
nl: Bestand laden: %s

en: Loading of a model file failed.
nl: Loading of model file failed.

en: Loading repaired objects
nl: Gerepareerde objecten worden geladen

en: Loading user preset
nl: Voorinstelling voor gebruiker laden

en: Loading...
nl: Laden...

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Log Level
nl: Log level

en: Log in printer
nl: Inloggen op printer

en: Log in successful.
nl: Inloggen gelukt.

en: Log out printer
nl: Uitloggen op printer

en: Log out successful.
nl: Uitloggen gelukt.

en: Logging
nl: Vastleggen

en: Logging in
nl: Bezig met inloggen

en: Login
nl: Inloggen

en: Login Region
nl: Inlogregio

en: Login failed
nl: Inloggen mislukt

en: Login information expired. Please login again.
nl: Uw inlog is verlopen. Log alstublieft opnieuw in.

en: Low
nl: Laag

en: M400 pause
nl: M400-pauze

en: Machine end G-code
nl: Machine einde G-code

en: Machine gcode
nl: Machine G-code

en: Machine limits
nl: Machine limieten

en: MainBoard
nl: Moederbord

en: Max
nl: Maximum

en: Max Radius
nl: Maximale radius

en: Max bridge length
nl: Maximale bruglengte

en: Max clearance radius around extruder. Used for collision avoidance in by-object printing.
nl: Maximale spelingsradius rond extruder. Wordt gebruikt om botsingen te voorkomen bij het afdrukken op basis van objecten.

en: Max fan speed threshold
nl: Snelheidsdrempel ventilatorsnelheid

en: Max length of bridges that don't need support. Set it to 0 if you want all bridges to be supported, and set it to a very large value if you don't want any bridges to be supported.
nl: Maximale lengte van bruggen die geen ondersteuning nodig hebben. Stel het in op 0 als u wilt dat alle bruggen worden ondersteund, en stel het in op een zeer grote waarde als u niet wilt dat bruggen worden ondersteund.

en: Max volumetric speed
nl: Maximale volumetrische snelheid

en: Maximum E speed
nl: Maximale E snelheid

en: Maximum X speed
nl: Maximale X snelheid

en: Maximum Y speed
nl: Maximale Y snelheid

en: Maximum Z speed
nl: Maximale Z snelheid

en: Maximum acceleration E
nl: Maximale versnelling E

en: Maximum acceleration X
nl: Maximale versnelling voor X

en: Maximum acceleration Y
nl: Maximale versnelling voor Y

en: Maximum acceleration Z
nl: Maximale versnelling voor Z

en: Maximum acceleration for extruding
nl: Maximale extruding versnelling

en: Maximum acceleration for extruding (M204 P)
nl: Maximale extruding versnelling (M204 P)

en: Maximum acceleration for retracting
nl: Maximale versnelling voor terugtrekken (retraction)

en: Maximum acceleration for retracting (M204 R)
nl: Maximale versnelling voor terugtrekken (retraction) (M204 R)

en: Maximum acceleration for travel
nl: Maximale versnelling voor verplaatsen

en: Maximum acceleration for travel (M204 T)
nl: Maximale versnelling voor verplaatsen (M204 T)

en: Maximum acceleration of the E axis
nl: Maximale versnelling voor de E as

en: Maximum acceleration of the X axis
nl: Maximale versnelling voor de X as

en: Maximum acceleration of the Y axis
nl: Maximale versnelling voor de Y as

en: Maximum acceleration of the Z axis
nl: Maximale versnelling voor de Z as

en: Maximum detour distance for avoiding crossing wall. Don't detour if the detour distance is large than this value. Detour length could be specified either as an absolute value or as percentage (for example 50%) of a direct travel path. Zero to disable
nl: Maximale omleidingsafstand om te voorkomen dat een muur wordt overgestoken: De printer zal geen omweg maken als de omleidingsafstand groter is dan deze waarde. De lengte van de omleiding kan worden gespecificeerd als absolute waarde of als percentage (bijvoorbeeld 50%) van een directe reisroute. Een waarde van 0 zal dit uitschakelen.

en: Maximum jerk E
nl: Maximale E jerk

en: Maximum jerk X
nl: Maximale X jerk

en: Maximum jerk Y
nl: Maximale Y jerk

en: Maximum jerk Z
nl: Maximale Z jerk

en: Maximum jerk of the E axis
nl: Maximale jerk voor de E as

en: Maximum jerk of the X axis
nl: Maximale jerk voor de X as

en: Maximum jerk of the Y axis
nl: Maximale jerk voor de Y as

en: Maximum jerk of the Z axis
nl: Maximale jerk voor de Z as

en: Maximum printable height which is limited by mechanism of printer
nl: Dit is de maximale printbare hoogte gelimiteerd door de constructie van de printer

en: Maximum speed E
nl: Maximale snelheid voor E

en: Maximum speed X
nl: Maximale snelheid voor X

en: Maximum speed Y
nl: Maximale snelheid voor Y

en: Maximum speed Z
nl: Maximale snelheid voor Z

en: Maybe parts of the object at these height are too thin, or the object has faulty mesh
nl: Delen van het object op deze hoogts kunnen te dun zijn of het object kan een defect in de constructie hebben.

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Mesh name
nl: Constructie name

en: Metric
nl: Metriek

en: Micro lidar calibration
nl: Micro Lidar Kalibratie

en: Min
nl: Minimaal

en: Min fan speed threshold
nl: Minimale snelheidsdrempel ventilator snelheid

en: Min print speed
nl: Minimale print snelheid

en: Minimal purge on wipe tower
nl: Minimale filament reiniging op de wipe tower

en: Minimum HRC of nozzle required to print the filament. Zero means no checking of nozzle's HRC.
nl: Minimale HRC van de nozzle die nodig is om het filament te printen. Een waarde van 0 betekent geen controle van de HRC van de spuitdop.

en: Minimum feature size
nl: Minimale kenmerkgrootte

en: Minimum sparse infill threshold
nl: Minimale drempel voor dunne opvulling (infill)

en: Minimum speed for extruding
nl: Minimale snelheid voor extruden

en: Minimum speed for extruding (M205 S)
nl: Minimale snelheid voor extruden (M205 S)

en: Minimum speed for part cooling fan
nl: Minimale snelheid voor de printkop ventilator

en: Minimum thickness of thin features. Model features that are thinner than this value will not be printed, while features thicker than the Minimum feature size will be widened to the Minimum wall width. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
nl: Minimale dikte van dunne onderdelen. Modelkenmerken die dunner zijn dan deze waarde worden niet afgedrukt, terwijl functies die dikker zijn dan de minimale afmeting van het object, worden verbreed tot de minimale wandbreedte. Dit wordt uitgedrukt als een percentage ten opzichte van de diameter van het mondstuk

en: Minimum travel speed
nl: Minimale snelheid voor verplaatsing

en: Minimum travel speed (M205 T)
nl: Minimale snelheid voor verplaatsing (M205 T)

en: Minimum wall width
nl: Minimale wandbreedte

en: Mirror
nl: Spiegelen

en: Mirror Object
nl: Object spiegelen

en: Mirror along the X axis
nl: Spiegelen langs de X as

en: Mirror along the Y axis
nl: Spiegelen langs de Y as

en: Mirror along the Z axis
nl: Spiegelen langs de Z as

en: Mirror object
nl: Spiegel object

en: Model Name
nl: Model naam

en: Model printing time
nl: Model print tijd

en: Modifier
nl: Aanpasser

en: Modifying the device name
nl: De naam van het apparaat wijzigen

en: Monotonic
nl: Monotoon

en: Monotonic line
nl: Monotone lijn

en: Month
nl: Maand

en: More
nl: Meer

en: Motion ability
nl: Bewegingsvermogen

en: Mouse click
nl: Muisklik

en: Mouse wheel
nl: Muiswiel

en: Mouse wheel reverses when zooming
nl: Omgekeerde scrollrichting tijdens het zoomen

en: Mouse wheel:
nl: Muiswiel:

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Object
nl: Beweeg object

en: Move nozzle along the last extrusion path when retracting to clean leaked material on nozzle. This can minimize blob when print new part after travel
nl: Dit beweegt de nozzle langs het laatste extrusiepad bij het terugtrekken (retraction) om eventueel gelekt materiaal op het mondstuk te reinigen. Dit kan "blobs" minimaliseren bij het printen van een nieuw onderdeel na het verplaatsen.

en: Move of view
nl: Panweergave

en: Move selection 10 mm in negative X direction
nl: Verplaats de selectie 10mm in een negatieve X richting

en: Move selection 10 mm in negative Y direction
nl: Verplaats de selectie 10mm in een negatieve Y richting

en: Move selection 10 mm in positive X direction
nl: Verplaats de selectie 10mm in een positieve X richting

en: Move selection 10 mm in positive Y direction
nl: Verplaats de selectie 10mm in een positieve Y richting

en: Move slider 5x faster
nl: Schuifregelaar 5x sneller verplaatsen

en: Move: press to snap by 1mm
nl: Verplaatsen: druk om 1 mm te verplaatsen

en: Movement
nl: Beweging

en: Movement in camera space
nl: Beweging in cameragebied

en: Movement step set to 1 mm
nl: Bewegingsinterval ingesteld op 1mm

en: Movement:
nl: Beweging:

en: Multi-part object detected
nl: Object met meerdere onderdelen gedetecteerd

en: Multicolor Print
nl: Print met meerdere kleuren

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Multiplier
nl: Vermenigvuldiger

en: My Device
nl: Mijn apparaat

en: N/A
nl: N/B

en: Name
nl: Naam

en: Name is invalid;
nl: Naam is ongeldig;

en: Name is unavailable.
nl: Naam is niet beschikbaar.

en: Name of components inside step file is not UTF8 format!
nl: Naam van componenten in step-bestand is niet UTF8-formaat!

en: Name of the printer
nl: Naam van de printer

en: Names of presets related to the physical printer
nl: Namen van voorinstellingen gerelateerd aan de fysieke printer

en: Nearest
nl: Dichtstbijzijnde

en: Need to check the unsaved changes before configuration updates.
nl: Controleer niet-opgeslagen wijzigingen voordat u de configuratie bijwerkt.

en: Negative Part
nl: Negatief deel

en: Network Plug-in is not detected. Network related features are unavailable.
nl: Netwerk plug-in is niet gedetecteerd. Netwerkgerelateerde functies zijn niet beschikbaar.

en: Network plug-in update
nl: Netwerk plug-in update

en: Network unreachable
nl: Netwerk onbereikbaar

en: New Project
nl: Nieuw project

en: New Value
nl: Nieuwe waarde

en: New Window
nl: Nieuw venster

en: New network plug-in available.
nl: Nieuwe netwerk plug-in beschikbaar

en: New version of Bambu Studio
nl: Nieuwe versie van Bambu Studio

en: Newer 3mf version
nl: Nieuwere versie 3mf

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No AMS filaments. Please select a printer in 'Device' page to load AMS info.
nl: Geen AMS filamenten. Selecteer een printer in 'Apparaat' pagina om AMS info te laden.

en: No SD Card
nl: Geen microSD-kaart

en: No arrangable objects are selected.
nl: Er zijn geen objecten geselecteerd die geschikt kunnen worden.

en: No auto support
nl: Geen automatisch support

en: No cooling for the first
nl: Geen koeling voor de eerste

en: No extrusions under current settings.
nl: Geen extrusion onder de huidige instellingen

en: No ironing
nl: Niet strijken

en: No login account, only printers in LAN mode are displayed
nl: Geen login-account, alleen printers in LAN-modus worden weergegeven

en: No object can be printed. Maybe too small
nl: Er kunnen geen objecten geprint worden. Het kan zijn dat ze te klein zijn.

en: No printer
nl: Geen printer

en: No printers.
nl: Geen printers

en: No to All
nl: Nee op alles

en: No updates available.
nl: Geen updates beschikbaar.

en: No-brim
nl: Geen extra rand (brim)

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal Support expansion
nl: Normale uitbreiding van de ondersteuning

en: Normal mode
nl: Normale modus

en: Normal printing
nl: Normaal printen

en: North America
nl: Noord-Amerika

en: Not found:
nl: Niet gevonden:

en: Note: Only the AMS slots loaded with the same material type can be selected.
nl: Opmerking: Alleen de AMS-slots die met hetzelfde materiaaltype zijn geladen, kunnen worden geselecteerd.

en: Note: The preparation may takes several minutes. Please be patiant.
nl: Notitie: het voorbereiden kan enkele minuten duren. Even geduld alstublieft.

en: Note: When the lid is open or the desiccant pack is changed, it can take hours or a night to absorb the moisture. Low temperatures also slow down the process. During this time, the indicator may not represent the chamber accurately.
nl: Opmerking: Als het deksel open is of de verpakking van het droogmiddel is vervangen, kan het enkele uren of een nacht duren voordat het vocht is opgenomen. Lage temperaturen vertragen ook het proces. Gedurende deze tijd geeft de indicator de vochtigheid mogelijk niet nauwkeurig weer.

en: Note: if new filament is inserted during  printing, the AMS will not automatically read any information until printing is completed.
nl: Opmerking: als er tijdens het afdrukken nieuw filament wordt geplaatst, zal de AMS niet automatisch informatie lezen totdat het afdrukken is voltooid.

en: Notice
nl: Let op

en: Nozzle
    Temperature
nl: Nozzle
    temperatuur

en: Nozzle Diameter
nl: Diameter van de nozzle

en: Nozzle may be blocked when the temperature is out of recommended range.
    Please make sure whether to use the temperature to print.
nl: Het kan zijn dat de nozzle verstopt raakt indien er geprint wordt met een temperatuur buiten de voorgestelde range.
    Controleer en bevestig de temperatuur voordat u verder gaat met printen.

en: Nozzle temperature
nl: Nozzle temperatuur

en: Nozzle temperature for layers after the initial one
nl: Nozzle temperatuur voor de lagen na de eerstse laag

en: Nozzle temperature to print initial layer when using this filament
nl: Nozzle temperatuur om de eerste laag mee te printen bij gebruik van dit filament

en: Nozzle temperature when printing
nl: Nozzle temperatuur tijdens printen

en: Number of copies:
nl: Aantal kopieën:

en: Number of loops for the skirt. Zero means disabling skirt
nl: Dit is het aantal lussen voor de skirt. 0 betekent dat de skirt is uitgeschakeld.

en: Number of top interface layers
nl: Dit is het aantal bovenste interfacelagen.

en: Number of walls of every layer
nl: Dit is het aantal wanden per laag.

en: Object
nl: Voorwerp

en: Object List
    Did you know that you can view all objects/parts in a list and change settings for each object/part?
nl: Objectenlijst
    Wist u dat u alle objecten/onderdelen in een lijst kunt bekijken en de instellingen voor ieder object/onderdeel kunt wijzigen?

en: Object Operations
nl: Objectbewerkingen

en: Object Settings to modify
nl: Object Settings to Modify

en: Object can't be printed for empty layer between %1% and %2%.
nl: Het object heeft lege lagen tussen %1% en %2% en kan daarom niet geprint worden.

en: Object name: %1%
nl: Object naam: %1%

en: Object too large
nl: Object te groot

en: Object too small
nl: He tobject is te klein

en: Object will be raised by this number of support layers. Use this function to avoid wrapping when print ABS
nl: Het object wordt verhoogd met dit aantal support lagen. Gebruik deze functie om kromtrekken te voorkomen bij het afdrukken met ABS.

en: Object with multiple parts was detected
nl: Er is een object met meerdere onderdelen gedetecteerd

en: Object/Part Setting
nl: Object/onderdeel instelling

en: Objects
nl: Objecten

en: Objects List
nl: Objecten lijst

en: Objects list
nl: Object lijst

en: Objects with zero volume removed
nl: Objecten zonder inhoud zijn verwijderd

en: Octagram Spiral
nl: Octagram Spiraal

en: Old Value
nl: Oude waarde

en: On build plate only
nl: Alleen op het printbed

en: On overhangs only
nl: Alleen op overhangen

en: On/Off one layer mode of the vertical slider
nl: Aan/uit één laagmodus van de verticale schuifregelaar

en: Ongoing uploads
nl: Lopende uploads

en: Only Windows 10 is supported.
nl: Alleen Windos 10 wordt ondersteund.

en: Only create support for critical regions including sharp tail, cantilever, etc.
nl: Creëer alleen ondersteuning voor kritieke gebieden, waaronder sharp tail, cantilever, etc.

en: Only one G-code file can be opened at the same time.
nl: Er kan slechts 1 G-code bestand tegelijkertijd geopend worden.

en: Only one wall on top surfaces
nl: Slechts één wand op de bovenste oppervlakken

en: Only the object being edit is visible.
nl: Alleen het object waaraan gewerkt wordt is zichtbaar.

en: Only trigger retraction when the travel distance is longer than this threshold
nl: Activeer het terugtrekken (retraction) alleen als de verplaatsingsafstand groter is dan deze drempel.

en: Only used as a visual help on UI
nl: Wordt alleen gebruikt als een visuele weergave op de UI

en: Open &Studio
nl: Open & Studio

en: Open Documentation in web browser.
nl: Documentatie openen in een webbrowser

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Open Folder.
nl: Open bestandsmap.

en: Open G-code file:
nl: Open G-code bestand:

en: Open Network Test
nl: Open Netwerk Test

en: Open Preferences.
nl: Voorkeuren openen

en: Open Project
nl: Open project

en: Open Studio
nl: Studio openen

en: Open a G-code file
nl: Open een G-codebestand

en: Open a new window
nl: Een nieuw venster openen

en: Open a project file
nl: Op een project bestand

en: Open as project
nl: Open als project

en: Open next tip.
nl: Volgende tip openen

en: Operation already cancelling. Please wait few seconds.
nl: De toepassing wordt al geannuleerd. Wacht even alstublieft.

en: Optimize orientation
nl: Orientatie optimaliseren

en: Optimize support interface area
nl: Gebied voor de support inface optimaliseren

en: Optimizing toolpath
nl: Optimaliseren van het pad

en: Options
nl: Opties

en: Options:
nl: Opties:

en: Order of inner wall/outer wall/infil
nl: Volgorde binnenwand/buitenwand/opvulling (infill)

en: Orient
nl: Oriënteren

en: Orienting
nl: Oriënteren

en: Orienting...
nl: Oriënteren

en: Origin
nl: Begin

en: Other
nl: Anders

en: Other Device
nl: Ander apparaat

en: Other layers
nl: Andere lagen

en: Other layers speed
nl: Snelheid voor andere lagen

en: Others
nl: Andere

en: Outer wall
nl: Buitenste wand

en: Outer wall speed
nl: Snelheid buitenwand

en: Output Model Info
nl: Model informatie weergeven

en: Output directory
nl: Uitvoermap

en: Output directory for the exported files.
nl: Dit is de map waarin de geëxporteerde bestanden worden opgeslagen

en: Output the model's information.
nl: Dit geeft de informatie van het model weer.

en: Outside
nl: Buitenkant

en: Overflow
nl: Overloop

en: Overhang speed
nl: Snelheid voor overhangende gebieden

en: Overhang wall
nl: Overhangende wand

en: Overwrite a system profile is not allowed
nl: Het overschrijven van een systeem profiel is niet toegestaand

en: Overwrite file
nl: Bestand overschrijven

en: PRE host: api-pre.bambu-lab.com/v1
nl: PRE-host: api-pre.bambu-lab.com/v1

en: Packing data to 3mf
nl: De data wordt opgeslagen in een 3mf

en: Packing project data into 3mf file
nl: De projectdata wordt opgelslagen in een 3mf bestand

en: Paint
nl: Tekenen

en: Paint Toolbar
nl: Kleur instellingen

en: Painted using: Filament %1%
nl: Getekend met filament %1%

en: Parameter validation
nl: Parametervalidatie

en: Part
nl: Onderdeel

en: Part Settings to modify
nl: Part Settings to Modify

en: Part cooling fan
nl: Prinkop ventilator

en: Part cooling fan speed may be increased when auto cooling is enabled. This is the maximum speed limitation of part cooling fan
nl: De snelheid van de ventilator op de printkop kan verhoogd worden als automatisch koelen is ingeschakeld. Dit is de maximale snelheidslimiet van de printkop ventilator

en: Part cooling fan speed will be max when the estimated layer time is shorter than the setting value
nl: De snelheid van de printkop ventilator zal maximaal zijn als de inschatte tijd voor het printen van de laag lager is dan de ingestelde waarde

en: Part cooling fan speed will start to run at min speed when the estimated layer time is no longer than the layer time in setting. When layer time is shorter than threshold, fan speed is interpolated between the minimum and maximum fan speed according to layer printing time
nl: De snelheid van de printkop ventilator begint op minimale snelheid te draaien wanneer de geschatte printtijd voor de laag niet langer is dan de printtijd in de instelling. Wanneer de printtijd korter is dan de drempelwaarde, wordt de ventilatorsnelheid geïnterpoleerd tussen de minimale en maximale ventilatorsnelheid volgens de printtijd van de laag

en: Part cooling fan will be enabled for layers of which estimated time is shorter than this value. Fan speed is interpolated between the minimum and maximum fan speeds according to layer printing time
nl: De printkop ventilator wordt ingeschakeld voor lagen waarvan de geschatte printtijd korter is dan deze waarde. Ventilatorsnelheid wordt geïnterpoleerd tussen de minimale en maximale ventilatorsnelheden volgens de printtijd van de laag

en: Part name: %1%
nl: Onderdeel naam: %1%

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste clipboard
nl: Klembord plakken

en: Paste from clipboard
nl: Plakken vanuit klembord

en: Pattern angle
nl: Patroon hoek

en: Pause
nl: Pauze

en: Pause G-code
nl: Pauzeer G-code

en: Pause of front cover falling
nl: Pauze cover printkop los

en: Paused due to filament runout
nl: De printtaak is gepauzeerd omdat het filament op is

en: Paused due to heat bed temperature malfunction
nl: Onderbroken vanwege storing in de temperatuur van het printbed

en: Paused due to nozzle temperature malfunction
nl: Onderbroken vanwege storing in de nozzle temperatuur

en: Pen shape
nl: Pen vorm

en: Pen size
nl: Pen grootte

en: Percent
nl: Procent

en: Perform
nl: Uitvoeren

en: Perform Recognition
nl: Herkenning uitvoeren

en: Perform cut
nl: Knippen uitvoeren

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Plate
nl: Printbed

en: Plate %d: %s does not support filament %s
nl: Printbed %d: %s ondersteunt filament %s niet.

en: Plate% d: %s is not suggested to be used to print filament %s(%s). If you still want to do this printing, please set this filament's bed temperature to non zero.
nl: Plate% d: %s is not suggested for use printing filament %s(%s). If you still want to do this print job, please set this filament's bed temperature to a number that is not zero.

en: Plater
nl: Plaat

en: Play
nl: Afspelen

en: Playing...
nl: Afspelen...

en: Please check the custom G-code or use the default custom G-code.
nl: Controleer de aangepaste G-code of gebruik de standaard G-code.

en: Please check the printer network connection.
nl: Controleer de netwerkverbinding van de printer.

en: Please choose an action with "%1%" preset after saving.
nl: Kies een actie met "%1%" voorinstelling na het opslaan.

en: Please choose the filament colour
nl: Please choose the filament color

en: Please click each filament above to specify its mapping AMS slot before sending the print job
nl: Klik op elk filament hierboven om de bijbehorende AMS-sleuf op te geven voordat u de printopdracht verzendt

en: Please correct them in the param tabs
nl: Please correct them in the Param tabs

en: Please enter the layer number
nl: Voer het laagnummer in.

en: Please heat the nozzle to above 170 degree before loading filament.
nl: Verwarm de nozzle tot meer dan 170 graden voordat je het filament laadt.

en: Please home all axes (click
nl: Centreer alle assen (klik

en: Please input a valid value (K in 0~0.5)
nl: Voer een geldige waarde in (K in 0 ~ 0,5)

en: Please input a valid value (K in 0~0.5, N in 0.6~2.0)
nl: Voer een geldige waarde in (K in 0 ~ 0,5, N in 0,6 ~ 2,0)

en: Please input the printer access code:
nl: Voer de toegangscode van de printer in:

en: Please log in first.
nl: Eerst inloggen aub.

en: Please note that saving action will replace this preset
nl: Let er aub op dat opslaan de voorinstelling zal overschrijven

en: Please resolve the slicing errors and publish again.
nl: Los aub de slicing fouten op en publiceer opnieuw.

en: Please save project and restart the program.
nl: Sla uw project alstublieft op en herstart het programma.

en: Please select "By object" print sequence to print multiple objects in spiral vase mode.
nl: Selecteer de afdrukvolgorde "per object" om meerdere objecten in spiraalvaasmodus af te drukken.

en: Please select a file
nl: Selecteer een bestand

en: Please select an AMS slot before calibration
nl: Selecteer een AMS-slot voor de kalibratie.

en: Please select an action
nl: Selecteer een actie

en: Please upgrade your graphics card driver.
nl: Upgrade uw videokaart drivers.

en: Portions copyright
nl: Licentie informatie

en: Position
nl: Positie

en: Power on update
nl: Update gegevens bij aanzetten

en: Precision
nl: Precisie

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences sync
nl: Synchroniseer voorkeuren

en: Prepare
nl: Voorbereiden

en: Prepare time
nl: Voorbereidingstijd

en: Preparing print job
nl: Print opdracht voorbereiden

en: Preset "%1%" already exists and is incompatible with current printer.
nl: Voorinstelling "%1%" bestaat al en is niet compatibel met de huidige printer.

en: Preset "%1%" already exists.
nl: Voorinstelling "%1%" bestaat al.

en: Preset "%1%" contains the following unsaved changes:
nl: Voorinstelling "%1%" bevat de navolgende nog niet opgeslagen aanpassingen:

en: Preset "%1%" is not compatible with the new printer profile and it contains the following unsaved changes:
nl: Voorinstelling "%1%" is niet compatibel met het nieuwe printer profiel en bevat de navolgende nog niet opgeslagen aanpassingen:

en: Preset "%1%" is not compatible with the new process profile and it contains the following unsaved changes:
nl: Voorinstelling "%1%" is niet compatibel met het niet proces profiel en bevat de navolgende nog niet opgeslagen aanpassingen:

en: Preset sync
nl: Voorinstellingen synchronizeren

[ctx: PresetName]
en: Copy
nl: Kopie

en: Prevent transitioning back and forth between one extra wall and one less. This margin extends the range of extrusion widths which follow to [Minimum wall width - margin, 2 * Minimum wall width + margin]. Increasing this margin reduces the number of transitions, which reduces the number of extrusion starts/stops and travel time. However, large extrusion width variation can lead to under- or overextrusion problems. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
nl: Voorkom heen en weer schakelen tussen een extra wand en een wand minder. Deze marge breidt het bereik van extrusiebreedten uit dat volgt op [Minimum wandbreedte - marge, 2 * Minimale wandbreedte + marge]. Door deze marge te vergroten, wordt het aantal overgangen verminderd, waardoor het aantal extrusie-starts/-stops en travel tijd wordt verminderd. Grote variaties in de extrusiebreedte kunnen echter leiden tot onder- of overextrusieproblemen. Het wordt uitgedrukt als een percentage over de diameter van de nozzle

en: Preview
nl: Voorvertoning

en: Preview only mode:
    The loaded file contains gcode only, Can not enter the Prepare page
nl: Voorvertoning modus:
    Het geladen bestand bevat alleen G-code, hierdoor is het niet mogelijk om naar de pagina Voorbereiden schakelen.

en: Previous unsaved project detected, do you want to restore it?
nl: Er is niet opgeslagen project data gedectereerd, wilt u deze herstellen?

en: Price
nl: Prijs

en: Prime Tower
nl: Prime toren

en: Prime tower
nl: Prime toren

en: Prime tower does not work when Adaptive Layer Height is on.
    Which do you want to keep?
    YES - Keep Prime Tower
    NO  - Keep Adaptive Layer Height
nl: Prime tower werkt niet wanneer adaptieve laag hoogte  is ingeschakeld.
    Welke instelling wilt u gebruiken
    JA - laat de prime-tower aan staan
    NO - laat adaptieve laaghoogte ingeschakeld

en: Prime tower does not work when Adaptive Layer Height or Independent Support Layer Height is on.
    Which do you want to keep?
    YES - Keep Prime Tower
    NO  - Keep Adaptive Layer Height and Independent Support Layer Height
nl: Prime tower werkt niet wanneer adaptieve laag hoogte of onafhankelijke support laaghoogte is ingeschakeld.
    Welke instelling wilt u gebruiken
    JA - laat de prime-tower aan staan
    NO - laat adaptieve laag en onafhankelijke support-laaghoogte ingeschakeld

en: Prime tower does not work when Independent Support Layer Height is on.
    Which do you want to keep?
    YES - Keep Prime Tower
    NO  - Keep Independent Support Layer Height
nl: Prime tower werkt niet wanneer onafhankelijke support laag hoogte is ingeschakeld.
    Welke instelling wilt u gebruiken
    JA - laat de prime-tower aan staan
    NO - laat onafhankelijke support-laag-hoogte ingeschakeld

en: Prime tower is required for smooth timelapse. There may be flaws on the model without prime tower. Do you want to enable prime tower?
nl: Een prime-toren is vereist voor een vloeiende timelapse-modus. Er kunnen gebreken ontstaan aan het model zonder prime-toren. Wilt u de prime-toren inschakelen?

en: Prime tower is required for smooth timeplase. There may be flaws on the model without prime tower. Are you sure you want to disable prime tower?
nl: Een Prime-toren is vereist voor een vloeiende timeplase-modus. Er kunnen gebreken ontstaan aan het model zonder prime-toren. Weet je zeker dat je de prime-toren wilt uitschakelen?

en: Prime volume
nl: Prime-volume

en: Print By Object: 
    Suggest to use auto-arrange to avoid collisions when printing.
nl: Afdrukken per object:
    Het wordt geadviseerd om automatisch rangschikken te gebruiken om botsingen tijdens het afdrukken te voorkomen.

en: Print Options
nl: Print Opties

en: Print all
nl: Print alles

en: Print file not found, Please slice it again and send it for printing.
nl: Print file not found; please slice it again and send it for printing.

en: Print file not found. please slice again.
nl: Print file not found; please slice again.

en: Print plate
nl: Printplaat

en: Print sequence
nl: Afdrukvolgorde

en: Print sequence of inner wall, outer wall and infill.
nl: Dit is de afdrukvolgorde van binnenwanden, buitenwanden en vulling (infill).

en: Print sequence, layer by layer or object by object
nl: Hiermee wordt de afdrukvolgorde bepaald, zodat u kunt kiezen tussen laag voor laag of object voor object printen.

en: Print settings
nl: Print instellingen

en: Print speed of ironing lines
nl: Dit is de print snelheid van de strijk lijnen

en: Print temperature
nl: Print temperatuur

en: Print using materials mounted on the back of the case
nl: Print met filament op een externe spoel.

en: Print with filaments in ams
nl: Printen met filament in AMS

en: Print with filaments in the AMS
nl: Printen met filament in AMS

en: Print with filaments mounted on the back of the chassis
nl: Print met filament op een externe spoel

en: Print with the filament mounted on the back of chassis
nl: Print met filament op een externe spoel

en: Printable
nl: Afdrukbaar

en: Printable area
nl: Gebeid waarbinnen geprint kan worden

en: Printable height
nl: Hoogte waarbinnen geprint kan worden

en: Printable space
nl: Ruimte waarbinnen geprint kan worden

en: Printer "%1%" is selected with preset "%2%"
nl: Printer "%1%" is geselecteerd met voorinstelling "%2%"

en: Printer is busy downloading, Please wait for the downloading to finish.
nl: De printer is bezig met downloaden. Wacht tot het downloaden is voltooid.

en: Printer local connection failed, please try again.
nl: Printer local connection failed; please try again.

en: Printer preset names
nl: Namen van printer voorinstellingen

en: Printer settings
nl: Printer instellingen

en: Printing
nl: Printen

en: Printing Progress
nl: Print voortgang

en: Printing Silk Filament
    Did you know that Silk filament needs special consideration to print it successfully? Higher temperature and lower speed are always recommended for the best results.
nl: Silk Filament printen 
    Wist u dat Silk filament speciale aandacht nodig heeft om succesvol te printen? Voor het beste resultaat wordt altijd een hogere temperatuur en een lagere snelheid aanbevolen.

en: Printing was paused by the user
nl: Printen is onderbroken door de gebruiker

en: Process
nl: Proces

en: Process Settings
nl: Procesinstellingen

en: Processing G-Code from Previous file...
nl: De G-code van het vorige bestand wordt verwerkt...

en: Processing model '%1%' with more than 1M triangles could be slow. It is highly recommended to simplify the model.
nl: Het verwerken van model '%1%' met meer dan 1 miljoen driehoeken kan traag zijn. Het wordt sterk aanbevolen om het model te vereenvoudigen.

en: Product host
nl: Producthost

en: Project Inside Preset
nl: Voorinstelling Project Inside

en: Project downloaded %d%%
nl: Project %d%% gedownload

en: Project-inside presets
nl: Voorinstellingen binnen project

en: PrusaSlicer is originally based on Slic3r by Alessandro Ranellucci.
nl: PrusaSlicer is oorspronkelijk gebaseerd op Slic3r van Alessandro Ranellucci.

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish was cancelled
nl: Het publiceren is geannuleerd

en: Pull back current filament
nl: huidig filament terugtrekken

en: Purge old filament
nl: Oud filament verwijderen

en: Purging after filament change will be done inside objects' infills. This may lower the amount of waste and decrease the print time. If the walls are printed with transparent filament, the mixed color infill will be seen outside. It will not take effect, unless the prime tower is enabled.
nl: Het purgen na het verwisselen van het filament vindt plaats in de vullingen van objecten. Dit kan de hoeveelheid afval verminderen en de printtijd verkorten. Als de wanden zijn geprint met transparant filament, is de infill in gemengde kleuren zichtbaar. Het wordt niet van kracht tenzij de prime tower is ingeschakeld.

en: Purging after filament change will be done inside objects' support. This may lower the amount of waste and decrease the print time. It will not take effect, unless the prime tower is enabled.
nl: Het purgen na het verwisselen van het filament vindt plaats in de ondersteuning van de objecten. Dit kan de hoeveelheid afval verminderen en de printtijd verkorten. Het wordt niet van kracht tenzij een prime tower is ingeschakeld.

en: Purging volumes
nl: Volumes opschonen

en: Push new filament into extruder
nl: Nieuw filament in de extruder laden

en: QA  host: api-qa.bambu-lab.com/v1
nl: QA-host: api-qa.bambu-lab.com/v1

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Quality / Speed
nl: Kwaliteit/snelheid

en: Quit
nl: Stop

en: Quit %s
nl: Afsluiten %s

en: Radius
nl: Straal

en: Raft
nl: Vlot

en: Raft contact Z distance
nl: Vlot (raft) contact Z afstand:

en: Raft expansion
nl: Vlot (raft) expansie

en: Raft layers
nl: Vlot (raft) lagen

en: Random
nl: Willekeurig

en: Randomly jitter while printing the wall, so that the surface has a rough look. This setting controls the fuzzy position
nl: Deze instelling zorgt ervoor dat de toolhead willekeurig schudt tijdens het printen van muren, zodat het oppervlak er ruw uitziet. Deze instelling regelt de "fuzzy" positie.

en: Range
nl: Bereik

en: Re&load from Disk
nl: Opnieuw laden vanaf schijf

en: Rear
nl: Achterkant

en: Rear View
nl: Achteraanzicht

en: Rebuild
nl: Herbouwen

en: Recent projects
nl: Recente Projecten

en: Recommended nozzle temperature
nl: Aanbevolen nozzle temperatuur

en: Recommended nozzle temperature of this filament type is [%d, %d] degree centigrade
nl: De geadviseerde nozzle temperatuur voor dit type filament is [%d, %d] graden Celcius

en: Recommended nozzle temperature range of this filament. 0 means no set
nl: De geadviseerde nozzle temperatuur voor dit filament. 0 betekend dat er geen voorgestelde waarde is

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Rectilinear
nl: Rechtlijning

en: Rectilinear grid
nl: Rechtlijnig raster

en: Redo
nl: Opnieuw doen

en: Reduce infill retraction
nl: Reduceer terugtrekken (retraction) bij vulling (infill)

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Region selection
nl: Regio selectie

en: Regular
nl: Standaard

en: Release Note
nl: Release-opmerkingen

en: Reload from disk
nl: Opnieuw laden vanaf schijf

en: Reload the plater from disk
nl: Herlaad vanaf opslagmedium

en: Reload the selected parts from disk
nl: Laad de geselecteerde onderdelen opnieuw vanaf de schijf

en: Remaining errors
nl: Resterende fouten

en: Remember my choice
nl: Herinner mijn keuze

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove detail
nl: Detail verwijderen

en: Remove last filament
nl: Verwijder het laatste filament

en: Remove painted color
nl: Getekende kleur verwijderen

en: Remove parameter
nl: Verwijder parameter

en: Remove selection
nl: Verwijder selectie

en: Remove the selected plate
nl: Verwijder het huidige printbed

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Renaming
nl: Hernoemen

en: Repair canceled
nl: Repareren geannuleerd

en: Repair failed.
nl: Repareren mislukt.

en: Repair finished
nl: Reperaren afgerond

en: Repaired 3mf file contains more than one object
nl: Het gereparereerde 3mf bestand bevat meer dan 1 object

en: Repaired 3mf file contains more than one volume
nl: Het gereparereerde 3mf bestand bevat meer dan 1 volume

en: Repaired 3mf file does not contain any object
nl: Het gereparereerde 3mf bestand bevat geen object

en: Repaired 3mf file does not contain any volume
nl: Het gereparereerde 3mf bestand bevat geen volume.

en: Repairing model object
nl: Model object repareren

en: Repairing object by Windows service
nl: Het object repareren middels de Windows Service

en: Repairing was canceled
nl: Repareren is geannuleerd

en: Replace the selected part with new STL
nl: Vervang het geselecteerde onderdeel door een nieuwe STL

en: Replace with STL
nl: Vervangen door STL

en: Required nozzle HRC
nl: Vereiste nozzle HRC

en: Reserved keywords found
nl: Gereserveerde zoekworden gevonden

en: Reset
nl: Terugzetten

en: Reset Position
nl: Positie herstellen

en: Reset Rotation
nl: Rotatie herstellen

en: Reset direction
nl: Richting resetten

en: Reset parameter
nl: Parameter terugzetten

en: Reset to base
nl: Terugzetten naar basis

en: Resolution
nl: Resolutie

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore to inch
nl: Terugzetten naar inch

en: Restore to meter
nl: Terugzetten naar meter

en: Resume
nl: Hervatten

en: Retract
nl: Terugtrekken (retract)

en: Retract amount before wipe
nl: Terugtrek (retract) hoeveelheid voor schoonvegen

en: Retract when change layer
nl: Terugtrekken (retract) bij wisselen van laag

en: Retraction
nl: Terugtrekken (retraction)

en: Retraction Length
nl: Terugtrek (retraction) lengte

en: Retraction Speed
nl: Terugtrek (retraction) snelheid

en: Retraction when switching material
nl: Terugtrekken (retraction) bij het wisselen van filament

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Right
nl: Rechts

en: Right View
nl: Rechterzijde bekijken

en: Right button click the icon to drop the object printable property
nl: Klik met de rechtermuisknop op het pictogram om de printbare eigenschap van het object te verwijderen

en: Right button click the icon to drop the object settings
nl: Klik met de rechtermuisknop op het pictogram om de objectinstellingen te verwijderen

en: Right click the icon to fix model object
nl: Klik met de rechtermuisknop op het pictogram om het modelobject te repareren

en: Right mouse button
nl: Rechter muisknop

en: Right mouse button:
nl: Rechter muisknop:

en: Rotate
nl: Roteren

en: Rotate of view
nl: Roteer zicht

en: Rotation
nl: Rotatie

en: Running post-processing scripts
nl: Het uitvoeren van post-processing scripts

en: SD Card
nl: MicroSD-kaart

en: SD Card Abnormal
nl: MicroSD Kaart Abnormaal

en: STEP
    Did you know that you can improve your print quality by slicing a STEP file instead of an STL?
    Bambu Studio supports slicing STEP files, providing smoother results than a lower resolution STL. Give it a try!
nl: STEP
    Wist u dat u uw afdrukkwaliteit kunt verbeteren door een STEP-bestand te slicen in plaats van een STL?
    Bambu Studio ondersteunt het slicen van STEP-bestanden, waardoor de resultaten vloeiender zijn dan die van een STL met een lagere resolutie. Probeer het eens!

en: Same as Global Bed Type
nl: Hetzelfde als Global Bed Type

en: Save
nl: Bewaar

en: Save %s as
nl: Bewaar %s als

en: Save G-code file as:
nl: Bewaar G-code bestand als:

en: Save Project
nl: Bewaar project

en: Save Project as
nl: Bewaar project als

en: Save Sliced file as:
nl: Bewaar het geslicede bestand als:

en: Save current %s
nl: Bewaar huidige %s

en: Save current project as
nl: Bewaar huidig project als

en: Save current project to file
nl: Bewaar huidig project als

en: Save file as:
nl: Bewaar bestand als:

en: Save preset
nl: Bewaar voorinstelling

en: Save project
nl: Project opslaan

en: Save the selected options to preset 
    "%1%".
nl: Sla de geselecteerde opties op als preset 
    "%1%".

en: Save the selected options.
nl: Bewaar de geselecteerde opties.

en: Saving objects into the 3mf failed.
nl: Het opslaan van de objecten naar het 3mf bestand is mislukt.

en: Scale
nl: Schalen

en: Scale an object to fit the build volume
nl: Object schalen zodat het op het prinbed past

en: Scale ratios
nl: Schaalverhoudingen

en: Scale the model by a float factor
nl: Schaal het model met een float-factor

en: Scale to build volume
nl: Schaal aanpassen aan printbed formaat

en: Scan first layer
nl: Eerste laag scannen

en: Scanning bed surface
nl: Het printbed oppervlak wordt gescand

en: Scheduling upload to `%1%`. See Window -> Print Host Upload Queue
nl: Upload inplannen in `%1%`. Zie Venster -> Print Host Upload Queue

en: Seam
nl: Naad

en: Seam painting
nl: Naad schilderen

en: Seam position
nl: Naad positie

en: Seams
nl: Naden

en: Search in preset
nl: Zoeken in voorinstelling

en: Second
nl: Seconde

en: Section View
nl: Sectieweergave

en: Section view
nl: Doorsnede

en: Select
nl: Selecteren

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Plate
nl: Printbed selecteren

en: Select a G-code file:
nl: Selecteer een G-code bestand:

en: Select a new file
nl: Selecteer een nieuw bestand

en: Select a part
nl: Selecteer een onderdeel

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select all objects
nl: Selecteer alle objecten

en: Select multiple objects
nl: Selecteer meerdere objecten

en: Select objects by rectangle
nl: Objecten selecteren door rechthoek

en: Select profile to load:
nl: Selecteer het te laden profiel:

en: Select settings
nl: Selecteer instellingen

en: Select the language
nl: Kies de taal

en: Select the object/part and mouse click to change the name
nl: Selecteer het object/onderdeel en rechtermuisklik om de naam aan te passen

en: Select the object/part and press space to change the name
nl: Selecteer het object/onderdeel en druk op de spatiebalk om de naam aan te passen

en: Selection conflicts
nl: Selectieconflicten

en: Selects all objects
nl: Selecteert alle objecten

en: Send
nl: Versturen

en: Send G-code
nl: Verstuur G-code

en: Send all
nl: Alles verzenden

en: Send print job to
nl: Stuur de printtaak naar

en: Send progress to pipe
nl: Stuur voortgang naar pipe

en: Send progress to pipe.
nl: Stuur voortgang naar pipe

en: Send to Printer SD card
nl: Verzenden naar de MicroSD-kaart in de printer

en: Send to printer
nl: Stuur naar printer

en: Sending gcode file over LAN
nl: G-codebestand verzenden via LAN

en: Sending gcode file to sdcard
nl: G-codebestand naar microSD-kaart verzenden

en: Sending print configuration
nl: Print configuratie verzenden

en: Sending print job over LAN
nl: Printopdracht verzenden via LAN

en: Sending print job through cloud service
nl: Printopdracht verzenden via cloud service

en: Sensitivity of pausing is
nl: De gevoeligheid van het pauzeren is

en: Sequence
nl: Reeks

en: Serial:
nl: Serienummer:

en: Serious
nl: Serieuze

en: Service Unavailable
nl: Service niet beschikbaar

en: Set
nl: Instellen

en: Set Filament for selected items
nl: Filament instellen voor de geselecteerde items

en: Set Orientation
nl: Oriëntatie instellen

en: Set Position
nl: Positie instellen

en: Set Scale
nl: Schaal instellen

en: Set as an individual object
nl: Instellen als individueel object

en: Set as cover
nl: Instellen als dekking

en: Set as individual objects
nl: Instellen als individuele objecten

en: Set extruder number for the objects and parts
nl: Stel het extrudernnumer in voor de objecten en onderdelen

en: Set filament for selected items
nl: Filament instellen voor geselecteerde items

en: Set filaments to use
nl: Stel filamenten in om te gebruiken

en: Set parameters for multiple objects
    Did you know that you can set slicing parameters for all selected objects at one time?
nl: Parameters instellen voor meerdere objecten
    Wist u dat u slicing parameters kunt instellen voor alle geselecteerde objecten tegelijk?

en: Sets debug logging level. 0:fatal, 1:error, 2:warning, 3:info, 4:debug, 5:trace
nl: Sets debug logging level. 0:fataal, 1:error, 2:waarschuwing, 3:info, 4:debug, 5:trace

en: Setting AMS slot information while printing is not supported
nl: Het instellen van AMS slot informatie tijdens het printen wordt niet ondersteund.

en: Setting Overrides
nl: Overschrijvingen instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Setup Wizard
nl: Installatiewizard

en: Shape
nl: Vorm

en: Shell
nl: Schaal

en: Shift + Left mouse button
nl: Shit + linker muisknop

en: Shift + Left mouse button:
nl: Shift + linker muisknop:

en: Shift + Right mouse button:
nl: Shift + rechter muisknop:

en: Shift+Any arrow
nl: Shift+willekeurige pijl

en: Shift+Left mouse button
nl: Shift+Linker muisknop

en: Shift+Mouse wheel
nl: Shift+Muiswiel

en: Shortcut Key
nl: Sneltoest

en: Show
nl: Weergeven

en: Show "Live Video" guide page.
nl: Toon "Live Video" gids pagina.

en: Show "Tip of the day" notification after start
nl: Toon de melding 'Tip van de dag' na het starten

en: Show &Labels
nl: Toon &Labels

en: Show Configuration Folder
nl: Toon de configuratie map

en: Show Labels
nl: Toon labels

en: Show Tip of the Day
nl: Toon Tip van de dag

en: Show all files, recent first.
nl: Toon alle bestanden, recentste eerst.

en: Show all presets (including incompatible)
nl: Toon alle presets (inclusief incompatibele)

en: Show command help.
nl: Dit toont de command hulp.

en: Show home page on startup
nl: Toon startpagina bij opstanden

en: Show keyboard shortcuts list
nl: Toon lijst met sneltoetsen

en: Show object labels in 3D scene
nl: Toon objectlabels in 3D-scène

en: Show the list of the keyboard shortcuts
nl: Toon lijst met sneltoetsen

en: Show wireframe
nl: Draadmodel tonen

en: Show/Hide 3Dconnexion devices settings dialog
nl: Dialoogvenster met instellingen voor 3Dconnexion-apparaten weergeven/verbergen

en: Shrink the initial layer on build plate to compensate for elephant foot effect
nl: Hierdoor krimpt de eerste laag op de bouwplaat om het "elephant foot" effect te compenseren.

en: Silent
nl: Stille

en: Simplification is currently only allowed when a single part is selected
nl: Vereenvoudiging is momenteel alleen toegestaan wanneer een enkel onderdeel is geselecteerd

en: Simplify
nl: Vereenvoudigen

en: Simplify Model
nl: Model vereenvoudigen

en: Simplify Model
    Did you know that you can reduce the number of triangles in a mesh using the Simplify mesh feature? Right-click the model and select Simplify model. Read more in the documentation.
nl: Vereenvoudig het model
    Wist u dat u het aantal driehoeken in een mesh kunt verminderen met de functie Simplify mesh? Klik met de rechtermuisknop op het model en selecteer Model vereenvoudigen. Lees meer in de documentatie.

en: Simplify model
nl: Model vereenvoudigen

en: Simply switch to "%1%"
nl: Schakel eenvoudig over naar "%1%"

en: Size
nl: Maat

en: Size in X and Y of the rectangular plate.
nl: Maat in X en Y van de vierkante printplaat.

en: Size:
nl: Maat:

en: Size: %1% x %2% x %3% in
nl: Maat: %1% x %2% x %3% in

en: Size: %1% x %2% x %3% mm
nl: Maat: %1% x %2% x %3% mm

en: Skip
nl: Overslaan

en: Skirt distance
nl: Rand (skirt) afstand

en: Skirt loops
nl: Rand (skirt) lussen

en: Slic3r can upload G-code files to a printer host. This field must contain the kind of the host.
nl: Slic3r kan G-codebestanden uploaden naar een printerhost. Dit veld moet het type host bevatten.

en: Slic3r can upload G-code files to a printer host. This field should contain the API Key or the password required for authentication.
nl: Slic3r kan G-codebestanden uploaden naar een printerhost. Dit veld moet de API-sleutel of het wachtwoord bevatten dat nodig is voor authenticatie.

en: Slic3r can upload G-code files to a printer host. This field should contain the hostname, IP address or URL of the printer host instance. Print host behind HAProxy with basic auth enabled can be accessed by putting the user name and password into the URL in the following format: https://username:password@your-octopi-address/
nl: Slic3r kan G-codebestanden uploaden naar een printerhost. Dit veld moet de hostnaam, het IP-adres of de URL van de printerhostinstantie bevatten. Printhost achter HAProxy met ingeschakelde basisauthenticatie is toegankelijk door de gebruikersnaam en het wachtwoord in de volgende indeling in de URL te plaatsen: https://username:password@your-octopi-address/

en: Slic3r was created by Alessandro Ranellucci with the help of many other contributors.
nl: Slic3r is gemaakt door Alessandro Ranellucci met de hulp van vele andere bijdragers.

en: Slice all
nl: Alles slicen

en: Slice all plate to obtain time and filament estimation
nl: Slice alle printbedden om een inschatting te krijgen van de printtijd en het filamentverbruik

en: Slice gap closing radius
nl: Sluitingsradius van de gap

en: Slice ok.
nl: Slice gelukt

en: Slice plate
nl: Slice printbed

en: Slice the plates: 0-all plates, i-plate i, others-invalid
nl: Slice de printbedden: 0-alle printbedden, i-printbed i, andere-onjuist

en: Sliced Info
nl: Sliced info

en: Slicing
nl: Slicen

en: Slicing Canceled
nl: Slicing Geannuleerd

en: Slicing Mode
nl: Slicing-modus

en: Slicing Parameter Table
    Did you know that you can view all objects/parts on a table and change settings for each object/part?
nl: Tabel met slicing parameters
    Wist je dat je alle objecten/onderdelen op een tabel kunt bekijken en instellingen voor ieder object/onderdeel kunt wijzigen?

en: Slicing Plate %d
nl: Slicing printbed %d

en: Slicing Plate 1
nl: Slicing printbed 1

en: Slicing complete
nl: Slicing afgerond

en: Slicing height for each layer. Smaller layer height means more accurate and more printing time
nl: Dit is de hoogte voor iedere laag. Kleinere laaghoogtes geven een grotere nauwkeurigheid maar een langere printtijd.

en: Slope
nl: Helling

en: Slow down for overhang
nl: Afremmen voor overhangende delen

en: Slow printing down for better layer cooling
nl: Printsnelheid omlaag brengen zodat de laag beter kan koelen

en: Smart fill
nl: Slim vullen

en: Smart fill angle
nl: Slim vullen hoek

en: Smooth
nl: Vloeiend

en: Smooth mode of timelapse is not supported when "by object" sequence is enabled.
nl: Vloeiende modus van timelapse wordt niet ondersteund wanneer "per object" sequentie is ingeschakeld.

en: Smoothing
nl: Gladmaken

en: Snug
nl: Nauwsluitend

en: Software has New version.
nl: Er is een update beschikbaar!

en: Soluble material
nl: Oplosbaar materiaal

en: Soluble material is commonly used to print support and support interface
nl: Oplosbaar materiaal wordt doorgaans gebruikt om odnersteuning (support) en support interface te printen

en: Some amount of material in extruder is pulled back to avoid ooze during long travel. Set zero to disable retraction
nl: Een deel van het materiaal in de extruder wordt teruggetrokken om sijpelen tijdens verplaatsingen over lange afstand te voorkomen. Stel in op 0 om terugtrekken (retraction) uit te schakelen.

en: Some presets are modified.
nl: Sommige voorinstellingen zijn aangepast.

en: Some values have been replaced. Please check them:
nl: Sommige waarden zijn aangepast. Controleer deze alstublieft:

en: Space
nl: Ruimte

en: Spacing
nl: Uitlijning

en: Spacing between support lines
nl: Dit bepaald de ruimte tussen de support lijnen.

en: Spacing of bottom interface lines. Zero means solid interface
nl: Dit is de afstand tussen de onderste interfacelijnen. 0 betekent solide interface.

en: Spacing of interface lines. Zero means solid interface
nl: Dit is de afstand tussen de interfacelijnen. 0 betekent solide interface.

en: Sparse infill
nl: Dunne vulling (infill)

en: Sparse infill area which is smaller than threshold value is replaced by internal solid infill
nl: Dunne opvullingen (infill) die kleiner zijn dan deze drempelwaarde worden vervangen door solide interne vulling (infill).

en: Sparse infill density
nl: Vulling percentage

en: Sparse infill pattern
nl: Vulpatroon

en: Special mode
nl: Speciale modus

en: Speed
nl: Snelheid

en: Speed (mm/s)
nl: Snelheid (mm/s)

en: Speed for reloading filament into extruder. Zero means same speed with retraction
nl: De snelheid voor het herladen van filament in de extruder na een terugtrekking (retraction); als u dit op 0 zet, betekent dit dat het dezelfde snelheid heeft als het intrekken (retraction).

en: Speed limitation
nl: Snelheids limiet

en: Speed of auxiliary part cooling fan. Auxiliary fan will run at this speed during printing except the first several layers which is defined by no cooling layers
nl: Snelheid van de auxiliary part ventilator. De auxiliary ventilator draait op deze snelheid tijdens het afdrukken, behalve de eerste paar lagen, die worden gedefinieerd door geen koellagen

en: Speed of bridge and completely overhang wall
nl: Dit is de snelheid voor bruggen en 100% overhangende wanden.

en: Speed of gap infill. Gap usually has irregular line width and should be printed more slowly
nl: Dit is de snelheid voor het opvullen van gaten. Tussenruimtes hebben meestal een onregelmatige lijndikte en moeten daarom langzamer worden afgedrukt.

en: Speed of initial layer except the solid infill part
nl: Dit is de snelheid voor de eerste laag behalve solide vulling (infill) delen

en: Speed of inner wall
nl: Dit is de snelheid voor de binnenste wanden

en: Speed of internal solid infill, not the top and bottom surface
nl: Dit is de snelheid voor de interne solide vulling (infill), bodem en bovenste oppervlakte zijn hiervan uitgezonderd

en: Speed of internal sparse infill
nl: Dit is de snelheid voor de dunne vulling (infill)

en: Speed of outer wall which is outermost and visible. It's used to be slower than inner wall speed to get better quality.
nl: Dit is de snelheid voor de buitenste wand die zichtbaar is. Deze wordt langzamer geprint dan de binnenste wanden om een betere kwaliteit te krijgen.

en: Speed of retractions
nl: Dit is de snelheid voor terugtrekken (retraction)

en: Speed of solid infill part of initial layer
nl: Dit is de snelheid voor de solide vulling (infill) delen van de eerste laag.

en: Speed of support
nl: Dit is de snelheid voor het printen van support.

en: Speed of support interface
nl: Dit is de snelheid voor het printen van de support interfaces.

en: Speed of top surface infill which is solid
nl: Dit is de snelheid voor de solide vulling (infill) van de bovenste laag

en: Speed of travel which is faster and without extrusion
nl: Dit is de snelheid waarmee verplaatsingen zullen worden gedaan.

en: Speed up your print with Adaptive Layer Height
    Did you know that you can print a model even faster, by using the Adaptive Layer Height option? Check it out!
nl: Versnel uw afdrukken met Adaptieve Laag Hoogte
    Wist u dat u een model nog sneller kunt afdrukken door de optie Adaptieve Laag Hoogte te gebruiken? Bekijk het eens!

en: Speed:
nl: Snelheid

en: Speed:
nl: Snelheid:

en: Sphere
nl: Gebied

en: Spiral
nl: Spiraal

en: Spiral vase
nl: Spiraalvaas

en: Spiralize smooths out the z moves of the outer contour. And turns a solid model into a single walled print with solid bottom layers. The final generated model has no seam
nl: Dit maakt spiralen mogelijk, waardoor de Z-bewegingen van de buitencontour worden afgevlakt en een solide model wordt omgezet in een enkelwandige print met solide onderlagen. Het uiteindelijke gegenereerde model heeft geen naad.

en: Split
nl: Opsplitsen

en: Split the selected object
nl: Splits het geleselcteerde object op

en: Split the selected object into multiple objects
nl: Splits het geselecteerde object op in meerdere objecten

en: Split the selected object into multiple parts
nl: Splits het geselecteerde object op in meerdere onderdelen

en: Split the selected object into mutiple objects
nl: Splits het geselecteerde object op in meerdere objecten

en: Split the selected object into mutiple parts
nl: Splits het geselecteerde object op in meerdere onderdelen

en: Split to Objects/Parts
    Did you know that you can split a big object into small ones for easy colorizing or printing?
nl: Splitsen naar objecten/delen
    Wist u dat u een groot object kunt splitsen in kleine delen, zodat u het gemakkelijk kunt inkleuren of afdrukken?

en: Split to objects
nl: Opsplitsen in objecten

en: Split to parts
nl: Opsplitsten in delen

en: Split your prints into plates
    Did you know that you can split a model that has a lot of parts into individual plates ready to print? This will simplify the process of keeping track of all the parts.
nl: Uw afdrukken opsplitsen in platen
    Wist u dat u een model met veel onderdelen kunt splitsen in afzonderlijke platen die klaar zijn om te printen? Dit vereenvoudigt het proces van het bijhouden van alle onderdelen.

en: Stack objects
    Did you know that you can stack objects as a whole one?
nl: Objecten stapelen
    Wist je dat je objecten als één geheel kunt stapelen?

en: Stainless steel
nl: Roestvrij staal

en: Standard
nl: Standaard

en: Start Calibration
nl: Start kalibreren

en: Start G-code when start the printing of this filament
nl: Start G-code wanneer het printen van dit filament begint

en: Start G-code when start the whole printing
nl: Start G-code bij het starten van een print

en: Start a new project
nl: Start een nieuw project

en: Start a new window
nl: Een nieuw venster openen

en: Start calibration
nl: Start

en: Step
nl: Stap

en: Step 1, please confirm Bambu Studio and your printer are in the same LAN.
nl: Stap 1, bevestig dat Bambu Studio en uw printer zich in hetzelfde LAN bevinden.

en: Step 2, if the IP and Access Code below are different from the actual values on your printer, please correct them.
nl: Stap 2, als het IP-adres en de toegangscode hieronder afwijken van de werkelijke waarden op uw printer, corrigeer ze dan.

en: Still load
nl: Laad nog steeds

en: Still unload
nl: Nog steeds aan het ontladen

en: Stop them and continue anyway?
nl: Stoppen en toch doorgaan?

en: Stopped [%d]!
nl: Gestopt [%d]!

en: Stopped.
nl: Gestopt.

en: Strength
nl: Sterkte

en: Style
nl: Stijl

en: Style and shape of the support. For normal support, projecting the supports into a regular grid will create more stable supports (default), while snug support towers will save material and reduce object scarring.
    For tree support, slim style will merge branches more aggressively and save a lot of material (default), while hybrid style will create similar structure to normal support under large flat overhangs.
nl: Stijl en vorm van de ondersteuning. Voor normale ondersteuning zal grit stabielere steunen creëren (standaard), terwijl snug materiaal bespaart en littekens op het object zal verminderen.
    Voor tree ondersteuning zal de slanke stijl takken agressiever samenvoegen en veel materiaal besparen (standaard), terwijl de hybride stijl een soortgelijke structuur creëert als de normale ondersteuning onder grote platte overhangen.

en: Subtract a Part
    Did you know that you can subtract one mesh from another using the Negative part modifier? That way you can, for example, create easily resizable holes directly in Bambu Studio. Read more in the documentation.
nl: Een onderdeel aftrekken
    Wist je dat je de ene mesh van het andere kunt aftrekken met behulp van de Negative part modifier? Op die manier kun je bijvoorbeeld gemakkelijk aanpasbare gaten direct in Bambu Studio maken. Lees meer in de documentatie.

en: Succeed to export G-code to %1%
nl: Success! G-code geexporteerd naar %1%

en: Successfully sent. Close current page in %s s
nl: Succesvol verzonden. Sluit de huidige pagina in %s s

en: Successfully sent. Will automatically jump to the device page in %ss
nl: Succesvol verzonden. Springt automatisch naar de apparaatpagina in %ss

en: Successfully unmounted. The device %s(%s) can now be safely removed from the computer.
nl: Succesvol ontkoppeld. Het apparaat %s(%s) kan nu veilig van de computer worden verwijderd.

en: Suggestion: Flushing Volume in range [%d, %d]
nl: Suggestie: Spoelvolume in bereik [%d, %d]

en: Support Blocker
nl: Support blokkade

en: Support Cubic
nl: Ondersteuning Cubic

en: Support Enforcer
nl: Support handhaven

en: Support Generated
nl: Support gegenereerd

en: Support critical regions only
nl: Alleen kritische regio's ondersteunen

en: Support enforcers are used but support is not enabled. Please enable support.
nl: Er zijn support handhavers ingesteld, maar support staat uit. Schakel  support in.

en: Support material
nl: Support materiaal

en: Support material is commonly used to print support and support interface
nl: Support materiaal wordt vaak gebruikt om support en support interfaces af te drukken.

en: Support painting
nl: Support intekenen

en: Support painting
    Did you know that you can paint the location of your supports? This feature makes it easy to place the support material only on the sections of the model that actually need it.
nl: Ondersteuning schilderen
    Wist je dat je de locatie van je ondersteuning kunt schilderen? Deze functie maakt het eenvoudig om het ondersteuningsmateriaal alleen op de delen van het model te plaatsen die het echt nodig hebben.

en: Support transition
nl: Onderteuning (support) overgang

en: Support will be generated for overhangs whose slope angle is below the threshold.
nl: Er zal ondersteuning support gegenereerd worden voor overhangende hoeken waarvan de hellingshoek lager is dan deze drempel.

en: Support/Color Painting: adjust pen radius
nl: Support/kleur intekenen: pas de pen diameter aan

en: Support/Color Painting: adjust section position
nl: Support/kleur intekenen: pas de sectie positie aan

en: Support/object xy distance
nl: Support/object XY afstand

en: Support: detect overhangs
nl: Support: detecteren van overhangende wanden

en: Support: draw polygons
nl: Support: polygonen tekenen

en: Support: fix holes at layer %d
nl: Support: repareer gaten op laag %d

en: Support: generate contact points
nl: Support: contactpunten genereren

en: Support: generate polygons at layer %d
nl: Support: genereer polygonen op laag %d

en: Support: generate toolpath
nl: Support: toolpath genereren

en: Support: generate toolpath at layer %d
nl: Support: toolpad genereren op laag %d

en: Support: propagate branches
nl: Support: vertakkingen verspreiden

en: Support: propagate branches at layer %d
nl: Support: verspreid takken op laag %d

en: Supports Painting
nl: Onderteuning (Support) tekenen

en: Supports silent mode
nl: Stille modus

en: Swap Y/Z axes
nl: Wissel Y/Z assen om

en: Switch cloud environment, Please login again!
nl: Cloudomgeving geschakeld; log alsjeblieft nogmaals in!

en: Switch to normal mode
nl: Omzetten naar normale modus

en: Switch to per-object setting mode to edit modifier settings.
nl: Schakel over naar instellingsmodus per object om instellingen van de aanpassing te bewerken.

en: Switch to per-object setting mode to edit process settings of selected objects.
nl: Schakel over naar de instellingsmodus per object om procesinstellingen van geselecteerde objecten te bewerken.

en: Switch to rectilinear pattern?
    Yes - switch to rectilinear pattern automaticlly
    No  - reset density to default non 100% value automaticlly
nl: Overschakelen naar rechtlijnig patroon?
    Ja - Automatisch overschakelen naar rechtlijnig patroon
    Nee - Zet de dichtheid automatisch terug naar de standaard niet 100% waarde

en: Switch to silent mode
nl: Omzetten naar stille modus

en: Switch to timelapse files.
nl: Schakel over naar timelapse bestanden.

en: Switch to video files.
nl: Schakel over naar videobestanden.

en: Switching application language
nl: De taal van de applicatie wordt aangepast

en: Switching application language while some presets are modified.
nl: De taal van de toepassing aanpaasen terwijl sommige voorinstellingen zijn aangepast.

en: Switching the language requires application restart.
nl: Om de taal te wijzigen dient de toepassing opnieuw opgestart te worden.

en: Sync filaments with AMS
nl: Synchroniseer filamenten met AMS

en: Sync filaments with AMS will drop all current selected filament presets and colors. Do you want to continue?
nl: Door filamenten te synchroniseren met de AMS zullen alle huidige geselecteerde filament presets en kleuren wegvallen. Wilt u doorgaan?

en: Sync settings
nl: Synchroniseer instellingen

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Synchronize filament list from AMS
nl: Synchroniseer filamentlijst vanuit AMS

en: Synchronizing device information
nl: Informatie over het apparaat synchroniseren

en: Synchronizing device information time out
nl: Time-out tijdens synchronisatie van apparaatinformatie

en: System presets
nl: Systeem voorinstellingen

en: TH
nl: th

en: Task canceled
nl: Taak geannuleerd

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Temperature (°C)
nl: Temperatuur (°C)

en: Temperature variation
nl: Temperatuur variatie

en: Temperature:
nl: Temperatuur:

en: Template Custom G-code
nl: Sjabloon Aangepaste G-code

en: Text shape
nl: Tekstvorm

en: Texture
nl: Textuur

en: Textured PEI Plate
nl: PEI plaat met structuur

en: Thank you for purchasing a Bambu Lab device.Before using your Bambu Lab device, please read the termsand conditions.By clicking to agree to use your Bambu Lab device, you agree to abide by the Privacy Policyand Terms of Use(collectively, the "Terms"). If you do not comply with or agree to the Bambu Lab Privacy Policy, please do not use Bambu Lab equipment and services.
nl: Thank you for purchasing a Bambu Lab device. Before using your Bambu Lab device, please read the terms and conditions. By clicking to agree to use your Bambu Lab device, you agree to abide by the Privacy Policy and Terms of Use (collectively, the "Terms"). If you do not comply with or agree to the Bambu Lab Privacy Policy, please do not use Bambu Lab equipment and services.

en: The 3mf is generated by old Bambu Studio, load geometry data only.
nl: De 3mf is gegenereerd door een oude versie van Bambu Studio, enkel de geometriegegevens werden geladen.

en: The 3mf is not from Bambu Lab, load geometry data only.
nl: De 3mf is niet van Bambu Lab, er worden alleen geometriegegevens geladen.

en: The AMS will automatically read the filament information when inserting a new Bambu Lab filament. This takes about 20 seconds.
nl: De AMS zal automatisch de filamentinformatie lezen bij het plaatsen van een nieuw Bambu Lab filament. Dit duurt ongeveer 20 seconden.

en: The AMS will automatically read the information of inserted filament on start-up. It will take about 1 minute.The reading process will roll filament spools.
nl: De AMS leest automatisch de informatie van het ingevoegde filament bij het opstarten. Dit duurt ongeveer 1 minuut. Tijdens het leesproces zullen de filamentspoelen rollen.

en: The AMS will estimate Bambu filament's remaining capacity after the filament info is updated. During printing, remaining capacity will be updated automatically.
nl: De AMS zal een schatting maken van de resterende capaciteit van het Bambu-filament nadat de filamentinformatie is bijgewerkt. Tijdens het afdrukken wordt de resterende capaciteit automatisch bijgewerkt.

en: The AMS will not automatically read information from inserted filament during startup and will continue to use the information recorded before the last shutdown.
nl: De informatie van het geladen filament zal niet automatisch gelezen worden door de AMS tijdens het opstarten. De tijdens de laatste keer uitzetten opgeslagen informatie zal gebruikt worden.

en: The Bambu Studio needs an upgrade
nl: Bambu Studio heeft een upgrade nodig

en: The Config can not be loaded.
nl: De configuratie kan niet worden geladen.

en: The SLA archive doesn't contain any presets. Please activate some SLA printer preset first before importing that SLA archive.
nl: The SLA archive doesn't contain any presets. Please activate some SLA printer presets first before importing that SLA archive.

en: The actual flushing volumes is equal to the flush multiplier multiplied by the flushing volumes in the table.
nl: De werkelijke flushvolumes zijn gelijk aan de flush vermenigvuldigingswaarde vermenigvuldigd met de flushvolumes in de tabel.

en: The amount of material to extrude during ironing. Relative to flow of normal layer height. Too high value results in overextrusion on the surface
nl: Dit is de hoeveelheid materiaal die dient te worden geëxtrudeerd tijdens het strijken. Het is relatief ten opzichte van de flow van normale laaghoogte. Een te hoge waarde zal resulteren in overextrusie op het oppervlak.

en: The application cannot run normally because OpenGL version is lower than 2.0.
nl: De toepassing kan niet volledig naar behoren functioneren omdat de geinstalleerde versie van OpenGL lager is dan 2.0.

en: The average diatance between the random points introducded on each line segment
nl: De gemiddelde afstand tussen de willekeurige punten die op ieder lijnsegment zijn geïntroduceerd

en: The calibration program detects the status of your device automatically to minimize deviation.
    It keeps the device performing optimally.
nl: Het kalibratieprogramma detecteert automatisch de status van uw apparaat om afwijkingen te minimaliseren.
    Het zorgt ervoor dat het apparaat optimaal blijft presteren.

en: The configuration is up to date.
nl: De configuratie is up to date.

en: The configuration may be generated by a newer version of BambuStudio.
nl: Het kan zijn dat de configuratie gegenereerd is een nieuwere versie van BambuStudio.

en: The configuration package is changed in previous Config Guide
nl: Het configuratiebestand is aangepast in de vorige Config Guide

en: The configuration package is incompatible with current application.
    %s will update the configuration package, Otherwise it won't be able to start
nl: Het configuratiepakket is niet compatibel met de huidige toepassing.
    %s zal het configuratiepakket bijwerken. Anders kan het niet starten.

en: The current project has unsaved changes, save it before continue?
nl: Het huidige project heeft niet-opgeslagen wijzigingen. Wilt u eerst opslaan voordat u verder gaat?

en: The default acceleration of both normal printing and travel except initial layer
nl: Dit is de standaard versnelling voor zowel normaal printen en verplaatsen behalve voor de eerste laag

en: The distance between the lines of ironing
nl: Dit is de afstand voor de lijnen die gebruikt worden voor het strijken.

en: The file %s has been sent to the printer's storage space and can be viewed on the printer.
nl: Het bestand %s is naar de opslagruimte van de printer gestuurd en kan op de printer worden bekeken.

en: The file does not contain any geometry data.
nl: Het bestand bevat geen geometriegegevens.

en: The firmware version is abnormal. Repairing and updating are required before printing. Do you want to update now? You can also update later on printer or update next time starting the studio.
nl: De firmwareversie is abnormaal. Repareren en bijwerken is vereist voor het afdrukken. Wil je nu updaten? Je kunt ook later op de printer updaten of updaten wanneer je Bambu Studio de volgende keer start.

en: The flow ratio set by object, the meaning is the same as flow ratio.
nl: The flow ratio set by object; the meaning is the same as flow ratio.

en: The following object(s) have empty initial layer and can't be printed. Please Cut the bottom or enable supports.
nl: The following object(s) have an empty initial layer and can't be printed. Please cut the bottom or enable supports.

en: The input value should be greater than %1% and less than %2%
nl: De invoerwaarde moet groter zijn dan %1% en kleiner dan %2%

en: The largest printable layer height for extruder. Used tp limits the maximum layer hight when enable adaptive layer height
nl: De hoogste printbare laaghoogte voor de extruder: dit wordt gebruikt om de maximale laaghoogte te beperken wanneer adaptieve laaghoogte is ingeschakeld.

en: The length of fast retraction before wipe, relative to retraction length
nl: Dit is de lengte van snel intrekken (retraction) vóór een wipe, in verhouding tot de retraction lengte.

en: The localization tag of build plate is detected, and printing is paused if the tag is not in predefined range.
nl: De lokalisatietag van de bouwplaat wordt gedetecteerd en het afdrukken wordt gepauzeerd als de tag zich niet binnen het vooraf gedefinieerde bereik bevindt.

en: The lowest printable layer height for extruder. Used tp limits the minimum layer hight when enable adaptive layer height
nl: De laagste printbare laaghoogte voor de extruder: dit wordt gebruikt om de minimale laaghoogte te beperken wanneer adaptieve laaghoogte is ingeschakeld.

en: The material may have volumetric change after switching between molten state and crystalline state. This setting changes all extrusion flow of this filament in gcode proportionally. Recommended value range is between 0.95 and 1.05. Maybe you can tune this value to get nice flat surface when there has slight overflow or underflow
nl: Het materiaal kan een volumetrische verandering hebben na het wisselen tussen gesmolten en gekristaliseerde toestand. Deze instelling verandert alle extrusiestromen van dit filament in de G-code proportioneel. Het aanbevolen waardebereik ligt tussen 0,95 en 1,05. U kunt deze waarde mogelijk optimaliseren om een mooi vlak oppervlak te krijgen als er een lichte over- of onderflow is.

en: The material type of filament
nl: Filament materiaal.

en: The metallic material of nozzle. This determines the abrasive resistance of nozzle, and what kind of filament can be printed
nl: Het type metaal van de nozzle. Dit bepaalt de slijtvastheid van de nozzle en wat voor soort filament kan worden geprint

en: The minimum printing speed when slow down for cooling
nl: De minimale printsnelheid indien er afgeremd wordt om af te koelen

en: The model has too many empty layers.
nl: Het model heeft te veel lege lagen.

en: The multiplier should be in range [%.2f, %.2f].
nl: De vermenigvuldigingsfactor moet in het bereik liggen van [%.2f, %.2f].

en: The name "%1%" already exists.
nl: De naam "%1%" bestaat reeds.

en: The name cannot be the same as a preset alias name.
nl: Er kan niet voor een naam gekozen worden die hetzelfde is als de naam van een voorinstelling.

en: The name is not allowed to be empty.
nl: Het is niet toegestaand om de naam leeg te laten.

en: The name is not allowed to end with space character.
nl: Het is niet toegestaan om een naam met een spatie te laten eindigen.

en: The name is not allowed to start with space character.
nl: Het is niet toegestaan om een naam met een spatie te laten beginnen.

en: The name may show garbage characters!
nl: Vanwege niet-ondersteunde tekstcodering kunnen er onjuiste tekens verschijnen!

en: The nozzle hardness required by the filament is higher than the default nozzle hardness of the printer. Please replace the hardened nozzle or filament, otherwise, the nozzle will be attrited or damaged.
nl: De door het filament vereiste hardheid van de nozzle is hoger dan de standaard hardheid van de nozzle van de printer. Vervang de geharde nozzle of het filament, anders raakt de nozzle versleten of beschadigd.

en: The nozzle temp and max volumetric speed will affect the calibration results. Please fill in the same values as the actual printing. They can be auto-filled by selecting a filament preset.
nl: De temperatuur van de nozzle en de maximale volumetrische snelheid zijn van invloed op de kalibratieresultaten. Voer dezelfde waarden in als bij de daadwerkelijke afdruk. Ze kunnen automatisch worden gevuld door een voorinstelling voor filamenten te selecteren.

en: The number of bottom solid layers is increased when slicing if the thickness calculated by bottom shell layers is thinner than this value. This can avoid having too thin shell when layer height is small. 0 means that this setting is disabled and thickness of bottom shell is absolutely determained by bottom shell layers
nl: Het aantal onderste solide lagen wordt verhoogd tijdens het slicen als de totale dikte van de onderste lagen lager is dan deze waarde. Dit zorgt ervoor dat de schaal niet te dun is bij een lage laaghoogte. 0 betekend dat deze instelling niet actief is en dat de dikte van de bodem bepaald wordt door het aantal bodem lagen.

en: The number of top solid layers is increased when slicing if the thickness calculated by top shell layers is thinner than this value. This can avoid having too thin shell when layer height is small. 0 means that this setting is disabled and thickness of top shell is absolutely determained by top shell layers
nl: Het aantal bovenste solide lagen wordt verhoogd tijdens het slicen als de totale dikte van de bovenste lagen lager is dan deze waarde. Dit zorgt ervoor dat de schaal niet te dun is bij een lage laaghoogte. 0 betekend dat deze instelling niet actief is en dat de dikte van de bovenkant bepaald wordt door het aantal bodem lagen.

en: The number of walls, counted from the center, over which the variation needs to be spread. Lower values mean that the outer walls don't change in width
nl: Het aantal wanden, geteld vanuit het midden, waarover de variatie moet worden verdeeld. Lagere waarden betekenen dat de buitenwanden niet in breedte veranderen.

en: The object from file %s is too small, and maybe in meters or inches.
     Do you want to scale to millimeters?
nl: Het object uit bestand %s is erg klein, en misschien in meters of inches.
      Wil je schalen naar millimeters?

en: The peroid of backup in seconds.
nl: The period of backup in seconds.

en: The prime tower is not supported in "By object" print.
nl: Een prime-toren wordt niet ondersteund bij het "per object" printen.

en: The prime tower is not supported when adaptive layer height is on. It requires that all objects have the same layer height.
nl: Een prime toren wordt niet ondersteund tijdens het printen met adaptieve laaghoogte. Voor het werken met een prime toren is het van belang dat alle lagen dezelfde laaghoogte hebben.

en: The prime tower is only supported if all objects have the same variable layer height
nl: De prime toren wordt alleen ondersteund als alle objecten dezelfde variabele laaghoogte hebben

en: The prime tower requires "support gap" to be multiple of layer height
nl: Een prime toren vereist dat elke "support opening" een veelvoud van de laaghoogte is.

en: The prime tower requires that all objects are printed over the same number of raft layers
nl: Een prime-toren vereist dat alle objecten op hetzelfde aantal raftlagen worden afgedrukt.

en: The prime tower requires that all objects are sliced with the same layer heights.
nl: Een prime toren vereist dat alle objecten met dezelfde laaghoogte gesliced worden.

en: The prime tower requires that all objects have the same layer heights
nl: Een prime toren vereist dat alle objecten dezelfde laaghoogte hebben.

en: The prime tower requires that support has the same layer height with object.
nl: Een prime toren vereist dat support dezelfde laaghoogte heeft als het object.

en: The printer does not support sending to printer SD card.
nl: De printer biedt geen ondersteuning voor het verzenden naar de microSD-kaart van de printer.

en: The printer firmware only supports sequential mapping of filament => AMS slot.
nl: De firmware van de printer ondersteunt alleen sequentiële toewijzing van filament => AMS-sleuf.

en: The printer is busy on other print job
nl: De printer is bezig met een andere printtaak.

en: The printer is executing instructions. Please restart printing after it ends
nl: De printer is instructies aan het uitvoeren. Begin opnieuw met printen nadat dit is voltooid

en: The printer is required to be in the same LAN as Bambu Studio.
nl: De printer moet zich in hetzelfde LAN bevinden als Bambu Studio.

en: The printing speed in exported gcode will be slowed down, when the estimated layer time is shorter than this value, to get better cooling for these layers
nl: De printnelheid in geëxporteerde G-code wordt vertraagd wanneer de geschatte laagtijd korter is dan deze waarde om een betere koeling voor deze lagen te krijgen.

en: The project is no longer available.
nl: Het object is niet meer beschikbaar.

en: The selected file
nl: Het geselecteerde bestand

en: The selected file contains no geometry.
nl: Het gekozen bestand bevat geen geometrische data.

en: The selected file contains several disjoint areas. This is not supported.
nl: Het geselecteerde bestand bevat verschillende onsamenhangende gebieden. Dit is niet toegestaan.

en: The selected object couldn't be split.
nl: Het geselecteerde object kan niet opgesplitst worden.

en: The spiral vase mode does not work when an object contains more than one materials.
nl: Spiraal (vaas) modus werkt niet als een object meer dan 1 filament bevalt.

en: The start and end points which is from cutter area to garbage can.
nl: Het begin- en eindpunt dat zich van het snijoppervlak naar de afvoer chute bevindt.

en: The start position to print each part of outer wall
nl: Dit is de startpositie voor ieder deel van de buitenste wand.

en: The supplied file couldn't be read because it's empty
nl: The supplied file couldn't be read because it's empty.

en: The target object contains only one part and can not be splited.
nl: Het doelbestand bevat slechts 1 onderdeel en kan daarom niet worden opgesplitst.

en: The type of the last solid object part is not to be changed.
nl: Het type van het laatste solide object onderdeel kan niet worden veranderd.

en: The uploads are still ongoing
nl: De uploads zijn nog steeds bezig

en: The version of Bambu studio is too low and needs to be updated to the latest version before it can be used normally
nl: De versie van Bambu studio is te oud en dient te worden bijgewerkt naar de nieuwste versie voordat deze normaal kan worden gebruikt

en: The volume of material to prime extruder on tower.
nl: Dit is het volume van het materiaal dat de extruder op de prime toren uitwerpt.

en: The volume of the object is zero
nl: Het volume van het object is 0

en: The width within which to jitter. It's adversed to be below outer wall line width
nl: De breedte van jittering: het is aan te raden deze lager te houden dan de lijndikte van de buitenste wand.

en: The wiping tower can be used to clean up the residue on the nozzle and stabilize the chamber pressure inside the nozzle, in order to avoid appearance defects when printing objects.
nl: The wiping tower can be used to clean up residue on the nozzle and stabilize the chamber pressure inside the nozzle in order to avoid appearance defects when printing objects.

en: The z gap between the bottom support interface and object
nl: De z-opening tussen de onderste ondersteuningsinterface en het object

en: The z gap between the top support interface and object
nl: Dit bepaald de Z-afstand tussen de bovenste support interfaces en het object.

en: There are no compatible filaments, and sync is not performed.
nl: Er zijn geen compatibele filamenten en er wordt geen synchronisatie uitgevoerd.

en: There are some unknown filaments in the AMS mappings. Please check whether they are the required filaments. If they are okay, press "Confirm" to start printing.
nl: Er zijn enkele onbekende filamenten in de AMS mappings. Controleer of het de vereiste filamenten zijn. Als ze in orde zijn, klikt u op "Bevestigen" om het afdrukken te starten.

en: There are warnings after slicing models:
nl: Er zijn waarschuwingen na het slicen van modellen:

en: There many parts of the software that come from community contributions, so we're unable to list them one-by-one, and instead, they'll be attributed in the corresponding code comments.
nl: Er zijn veel delen van de software die afkomstig zijn van communitybijdragen, dus we kunnen ze niet één voor één opsommen, maar in plaats daarvan worden ze toegeschreven in de bijbehorende codecommentaar.

en: There was a problem connecting to the printer. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het verbinden met de printer. Probeer het opnieuw.

en: Thick bridges
nl: Dikke bruggen

en: Thickness
nl: Dikte

en: This G-code is inserted at every layer change before lifting z
nl: De G-code wordt bij iedere laagwisseling toegevoegd voor het optillen van Z

en: This G-code will be used as a code for the pause print. User can insert pause G-code in gcode viewer
nl: Deze G-code wordt gebruikt als code voor de pauze. Gebruikers kunnen een pauze-G-code invoegen in de G-code-viewer.

en: This G-code will be used as a custom code
nl: Deze G-code wordt gebruikt als een aangepaste code

en: This action will break a cut correspondence.
    After that model consistency can't be guaranteed .
    
    To manipulate with solid parts or negative volumes you have to invalidate cut infornation first.
nl: This action will break a cut correspondence.
    After that, model consistency can't be guaranteed .
    
    To manipulate with solid parts or negative volumes you have to invalidate cut information first.

en: This controls the generation of the brim at outer and/or inner side of models. Auto means the brim width is analysed and calculated automatically.
nl: This controls the generation of the brim at outer and/or inner side of models. Auto means the brim width is analyzed and calculated automatically.

en: This file contains several objects positioned at multiple heights.
    Instead of considering them as multiple objects, should 
    the file be loaded as a single object having multiple parts?
nl: Dit bestand bevat verschillende objecten die op verschillende hoogten zijn geplaatst.
    In plaats van ze te beschouwen als meerdere objecten, moet
    het bestand worden geladen als een enkel object met meerdere delen?

en: This gcode is inserted when change filament, including T command to trigger tool change
nl: Deze G-code wordt ingevoegd wanneer filament wordt vervangen, inclusief T-commando's om gereedschapswissel te activeren.

en: This gcode part is inserted at every layer change after lift z
nl: De G-code wordt bij iedere laagwisseling toegevoegd na het optillen van Z

en: This is the newest version.
nl: Dit is de nieuwste versie.

en: This is the number of solid layers of bottom shell, including the bottom surface layer. When the thickness calculated by this value is thinner than bottom shell thickness, the bottom shell layers will be increased
nl: Dit is het aantal vaste lagen van de onderkant inclusief de onderste oppervlaktelaag. Wanneer de door deze waarde berekende dikte dunner is dan de dikte van de onderste laag, worden de onderste lagen vergroot

en: This is the number of solid layers of top shell, including the top surface layer. When the thickness calculated by this value is thinner than top shell thickness, the top shell layers will be increased
nl: Dit is het aantal solide lagen van de bovenkant, inclusief de bovenste oppervlaktelaag. Wanneer de door deze waarde berekende dikte dunner is dan de dikte van de bovenste laag, worden de bovenste lagen vergroot

en: This is the speed for various overhang degrees. Overhang degrees are expressed as a percentage of line width. 0 speed means no slowing down for the overhang degree range and wall speed is used
nl: Dit is de snelheid voor diverse overhanggraden. Overhanggraden worden uitgedrukt als een percentage van de laag breedte. 0 betekend dat er niet afgeremd wordt voor overhanggraden en dat dezelfde snelheid als voor wanden gebruikt wordt.

en: This object will be used to purge the nozzle after a filament change to save filament and decrease the print time. Colours of the objects will be mixed as a result. It will not take effect, unless the prime tower is enabled.
nl: Dit object wordt gebruikt om de nozzle te reinigen nadat het filament is vervangen om filament te besparen en de printtijd te verkorten. Als resultaat worden de kleuren van de objecten gemengd. Het wordt niet van kracht tenzij de prime tower is ingeschakeld.

en: This only takes effect during printing
nl: Dit is alleen van kracht tijdens het printen

en: This option will auto detect narrow internal solid infill area. If enabled, concentric pattern will be used for the area to speed printing up. Otherwise, rectilinear pattern is used defaultly.
nl: Deze optie detecteert automatisch smalle interne solide opvul (infill) gebieden. Indien ingeschakeld, wordt het concentrische patroon gebruikt voor het gebied om het afdrukken te versnellen. Anders wordt standaard het rechtlijnige patroon gebruikt.

en: This plate is locked,
    We can not do auto-arrange on this plate.
nl: Dit printbed is vergrendeld,
    Het is niet mogelijk om automatisch te rangschikken op dit printbed.

en: This plate is locked,
    We can not do auto-orient on this plate.
nl: Dit printbed is vergrendeld,
    Het is niet mogelijk om automatisch te orienteren op dit printbed.

en: This printer does not support printing all plates
nl: Deze printer biedt geen ondersteuning voor het afdrukken van alle platen

en: This setting determines the distance between neighboring tree support nodes.
nl: Deze instelling bepaald de afstand tussen naastliggende tree support knooppunten.

en: This setting determines the initial diameter of support nodes.
nl: Deze instelling bepaalt de initiële diameter van support knooppunten.

en: This setting determines the maximum overhang angle that t he branches of tree support allowed to make.If the angle is increased, the branches can be printed more horizontally, allowing them to reach farther.
nl: Deze instelling bepaalt de maximale overhanghoek die de uitloop van de tree support mogen maken. Als de hoek wordt vergroot, kunnen de uitlopen meer horizontaal worden geprint, waardoor ze verder kunnen reiken.

en: This setting is only used for model size tunning with small value in some cases.
    For example, when model size has small error and hard to be assembled.
    For large size tuning, please use model scale function.
    
    The value will be reset to 0.
nl: Deze instelling wordt in sommige gevallen alleen gebruikt voor modelafmetingen met een kleine waarde.
    Als bijvoorbeeld de modelgrootte een kleine fout heeft en moeilijk te monteren is.
    Gebruik voor het afstemmen van grote prints de shaal functie.
    
    De waarde wordt teruggezet naar 0.

en: This setting specify the count of walls around tree support
nl: Deze instelling specificeert het aantal wanden rond de tree support.

en: This setting stands for how much volume of filament can be melted and extruded per second. Printing speed is limited by max volumetric speed, in case of too high and unreasonable speed setting. Can't be zero
nl: Deze instelling is het volume filament dat per seconde kan worden gesmolten en geëxtrudeerd. De afdruksnelheid wordt beperkt door de maximale volumetrische snelheid, in geval van een te hoge en onredelijke snelheidsinstelling. Deze waarde kan niet nul zijn.

en: This software uses open source components whose copyright and other proprietary rights belong to their respective owners
nl: Deze software maakt gebruik van open source-componenten waarvan het auteursrecht en andere rechten eigendom zijn van hun respectievelijke eigenaren.

en: Threshold angle
nl: Drempel hoek

en: Time
nl: Tijd

en: Time Estimation
nl: Geschatte duur

en: Time to load new filament when switch filament. For statistics only
nl: Tijd welke nodig is om nieuw filament te laden tijdens het wisselen. Enkel voor statistieken.

en: Time to unload old filament when switch filament. For statistics only
nl: Tijd welke nodig is om oud filament te lossen tijdens het wisselen. Enkel voor statistieken.

en: Timelapse
    Did you know that you can generate a timelapse video during each print?
nl: Timelapse
    Wist je dat je bij elke afdruk een timelapse-video kunt genereren?

en: To
nl: Naar

en: To objects
nl: Naar objecten

en: To parts
nl: Naar onderdelen

en: Toggle Wireframe
nl: Schakel Wireframe in of uit

en: Too large elefant foot compensation is unreasonable.
    If really have serious elephant foot effect, please check other settings.
    For example, whether bed temperature is too high.
    
    The value will be reset to 0.
nl: Het is niet reëel om een grote "elephant foot" compensatie in te stellen
    Controleer andere instellingen indien er echt een groot "elephant foot" effect optreeft.
    Het kan bijvoorbeeld zijn dat de temperatuur van het printbed te hoog is.
    
    De waarde wordt teruggezet naar 0.

en: Too large layer height.
    Reset to 0.2
nl: Laaghoogte is te groot
    Teruggezet naar 0.2mm

en: Too large line width
nl: Te groote lijnbreedte

en: Too small ironing spacing.
    Reset to 0.1
nl: De ruimte voor het strijken is te klein
    Teruggezet naar 0.1

en: Too small layer height.
    Reset to 0.2
nl: Laaghoogte is te klein
    Teruggezet naar 0.2mm

en: Too small line width
nl: Te kleine lijnbreedte

en: Too small max volumetric speed.
    Reset to 0.5
nl: Te kleine maximale volumetrische snelheid.
    De waarde is teruggezet naar 0,5

en: Tool
nl: Hulpmiddel

en: Tool Move
nl: Beweeg tool

en: Tool type
nl: Gereedschap type

en: Tool-Lay on Face
nl: Gereedschap op zijde plaatsen

en: Toolbar
nl: Gereedschapsbalk

en: Top
nl: Bovenste

en: Top View
nl: Bovenaanzicht

en: Top Z distance
nl: Top Z afstand

en: Top interface layers
nl: Bovenste interface lagen

en: Top interface spacing
nl: Bovenste interface-afstand

en: Top shell layers
nl: Aantal lagen bovenkant

en: Top shell thickness
nl: Dikte bovenkant

en: Top solid layers
nl: Aantal bovenste solide lagen

en: Top surface
nl: Bovenvlak

en: Top surface pattern
nl: Patroon bovenvlak

en: Top surfaces
nl: Alle bovenoppervlakken

en: Top/bottom shells
nl: Boven-/onderlagen

en: Topmost surface
nl: Alleen het bovenste oppervlak

en: Total
nl: Totaal

en: Total Estimation
nl: Schatting totaal

en: Total Volume:
nl: Totaal Volume:

en: Total time
nl: Totale tijd

en: Traditional
nl: Traditioneel

en: Transfer
nl: Overdracht

en: Transfer the selected options to the newly selected preset 
    "%1%".
nl: Breng de geselecteerde opties over naar de nieuwe geselecteerde voorinstelling
    "%1%".

en: Transfer the selected options to the newly selected preset.
nl: Breng de geselecteerde opties over naar de nieuwe geselecteerde voorinstelling

en: Translate
nl: Vertalen

en: Translation/Zoom
nl: Vertaling/Zoom

en: Travel
nl: Verplaatsen

en: Travel distance threshold
nl: Drempel voor verplaatsingsafstand

en: Travel speed
nl: Verplaatsing-sneleheid

en: Tree support branch angle
nl: Tree support vertakkingshoek

en: Tree support branch diameter
nl: Tree support diameter van de takken

en: Tree support branch distance
nl: Tree support tak-afstand

en: Tree support wall loops
nl: Tree support wand lussen

en: Tri-hexagon
nl: Driehoek

en: Triangle
nl: Driehoek

en: Triangles
nl: Driehoeken

en: Triangles: %1%
nl: Driehoeken: %1%

en: Unable to load shaders:
    %s
nl: Kan shaders niet laden:
    %s

en: Undef
nl: Niet gedefinieerd

en: Undefine
nl: Undefined

en: Undefined
nl: Niet gedefinieerd

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo integration failed.
nl: Het ongedaan maken van de integratie is mislukt.

en: Undo integration was successful.
nl: Het ongedaan maken van de integratie is gelukt.

en: Units
nl: Eenheden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Failure
nl: Onbekende fout

en: Unknown error when export G-code.
nl: Onbekende fout tijdens het exporteren van de G-code

en: Unknown file format. Input file must have .3mf or .zip.amf extension.
nl: Unknown file format: input file must have .3mf or .zip.amf extension.

en: Unknown file format. Input file must have .stl, .obj, .amf(.xml) extension.
nl: Unknown file format: input file must have .stl, .obj, or .amf(.xml) extension.

en: Unkown Error.
nl: Onbekende fout.

en: Unload
nl: Lossen

en: Unload Filament
nl: Lossen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Unprintable area in XY plane. For example, X1 Series printers use the front left corner to cut filament during filament change. The area is expressed as polygon by points in following format: "XxY, XxY, ..."
nl: Onafdrukbaar gebied in XY-vlak. Printers uit de X1-serie gebruiken bijvoorbeeld de linkervoorhoek om filament af te snijden tijdens het verwisselen van filament. Het gebied wordt uitgedrukt als polygoon door punten in het volgende formaat: „xxY, xxY,...”

en: Unretract
nl: Intrekken

en: Unsaved Changes
nl: niet-opgeslagen wijzigingen

en: Unsupported OpenGL version
nl: Versie van OpenGL wordt niet ondersteund

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Update
nl: Updaten

en: Update built-in Presets automatically.
nl: Update built-in presets automatically.

en: Update failed.
nl: Updaten mislukt.

en: Update firmware
nl: Firmware bijwerken

en: Update remaining capacity
nl: Resterende capaciteit bijwerken

en: Update successful.
nl: Update gelukt.

en: Update the configs values of 3mf to latest.
nl: Update de configuratiewaarden van 3mf naar de nieuwste versie.

en: Updating
nl: Bijwerken…

en: Updating failed
nl: Bijwerken mislukt

en: Updating successful
nl: Update geslaagd

en: Upload Models
nl: Modellen uploaden

en: Uploading
nl: Uploaden

en: Uploading 3mf
nl: 3mf bestand uploaden

en: Use "Even-odd" for 3DLabPrint airplane models. Use "Close holes" to close all holes in the model.
nl: Gebruik „Even-Oneven” voor 3DLabPrint-vliegtuigmodellen. Gebruik „Gaten sluiten” om alle gaten in het model te sluiten.

en: Use Orthogonal View
nl: Orthogonale weergave gebruiken

en: Use Perspective View
nl: Perspectiefweergave gebruiken

en: Use only one wall on the first layer of model
nl: Use only one wall on the first layer of models

en: Use this setting to rotate the support pattern on the horizontal plane.
nl: Gebruik deze instelling om het support patroon op het horizontale vlak te roteren.

en: Used Filament (g)
nl: Verbruikt filament (g)

en: Used Filament (m)
nl: Verbruikt filament (m)

en: Used Filament (mm³)
nl: Verbruikt filament (mm³)

en: Used Materials
nl: Verbruikte materialen

en: Used filament
nl: Verbruikt filament

en: User
nl: Gebruiker

en: User Preset
nl: Gebruikersvoorinstelling

en: User Sync
nl: Gebruiker synchroniseren

en: User can self-define the project file name when export
nl: Gebruikers kunnen zelf de project bestandsnaam kiezen tijdens het exporteren

en: User logged out
nl: Gebruiker is uitgelogd

en: User presets
nl: Gebruikersvoorinstellingen

en: User sync
nl: Gebruikerssynchronisatie

en: Value %s is out of range, continue?
nl: De %s waarde is buiten het bereik, doorgaan?

en: Value is out of range.
nl: Waarde is buiten het bereik.

en: Variable layer height
nl: Variabele laaghoogte

en: Verification failed.
nl: Verificatie mislukt.

en: Version
nl: Versie

en: Version:
nl: Versie

en: Vertical slider - Move active thumb Down
nl: Verticale schuifregelaar - Actieve thumb omlaag bewegen

en: Vertical slider - Move active thumb Up
nl: Verticale schuifregelaar - Actieve thumb omhoog bewegen

en: View
nl: Weergave

en: View all object's settings
nl: Alle instellingen van het object weergeven

en: View control settings
nl: Besturing instellingen weergeven

en: Virtual Camera Tools is required for this task!
    Do you want to install them?
nl: Voor deze taak zijn Virtual Camera Tools vereist!
    Wil je ze installeren?

en: Virtual camera initialize failed (%s)!
nl: Initialisatie virtuele camera mislukt (%s)!

en: Volume Operations
nl: Volumebewerkingen

en: Volume of nozzle between the cutter and the end of nozzle
nl: Volume van de nozzle tussen de filamentsnijder en het uiteinde van de nozzle

en: Volumetric flow rate (mm³/s)
nl: Volumestroom (mm³/s)

en: Volumetric speed limitation
nl: Volumetrische snelheidsbeperking

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Wall distribution count
nl: Aantal wandverdelingen

en: Wall generator
nl: Wandgenerator

en: Wall loops
nl: Wanden

en: Wall transition length
nl: Lengte wandovergang

en: Wall transitioning filter margin
nl: Marge van het filter voor wandovergang

en: Wall transitioning threshold angle
nl: Drempelhoek voor wandovergang

en: Walls
nl: Wanden

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: We have added an experimental style "Tree Slim" that features smaller support volume but weaker strength.
    We recommend using it with: 0 interface layers, 0 top distance, 2 walls.
nl: We hebben een experimentele stijl toegevoegd, „Tree Slim”, met een kleiner ondersteuningsvolume maar een zwakkere sterkte.
    We raden aan om het te gebruiken met: 0 interfacelagen, 0 bovenafstand, 2 muren.

en: What kind of gcode the printer is compatible with
nl: Het type G-code waarmee de printer compatibel is

en: When inserting a new filament, the AMS will not automatically read its information, leaving it blank for you to enter manually.
nl: Bij het laden van nieuw filament zal de informatie niet automatisch ingelezen worden door de AMS, de informatie kan door uzelf worden ingegeven.

en: When recording timelapse without toolhead, it is recommended to add a "Timelapse Wipe Tower" 
    by right-click the empty position of build plate and choose "Add Primitive"->"Timelapse Wipe Tower".
nl: Bij het opnemen van timelapse zonder toolhead is het aan te raden om een „Timelapse Wipe Tower” toe te voegen 
    door met de rechtermuisknop op de lege positie van de bouwplaat te klikken en „Add Primitive” ->"Timelapse Wipe Tower” te kiezen.

en: When to create transitions between even and odd numbers of walls. A wedge shape with an angle greater than this setting will not have transitions and no walls will be printed in the center to fill the remaining space. Reducing this setting reduces the number and length of these center walls, but may leave gaps or overextrude
nl: Wanneer moet u overgangen maken tussen even en oneven aantallen muren? Een wigvorm met een hoek groter dan deze instelling heeft geen overgangen en er worden in het midden geen muren afgedrukt om de resterende ruimte te vullen. Als u deze instelling verlaagt, worden het aantal en de lengte van deze middenwanden beperkt, maar kunnen er openingen ontstaan of overextruderen

en: When transitioning between different numbers of walls as the part becomes thinner, a certain amount of space is allotted to split or join the wall segments. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
nl: Bij de overgang tussen verschillende aantallen muren naarmate het onderdeel dunner wordt, wordt een bepaalde hoeveelheid ruimte toegewezen om de wandsegmenten te splitsen of samen te voegen. Dit wordt uitgedrukt als een percentage ten opzichte van de diameter van de nozzle.

en: When using support material for the support interface, We recommend the following settings:
    0 top z distance, 0 interface spacing, concentric pattern and disable independent support layer height
nl: When using support material for the support interface, we recommend the following settings:
    0 top z distance, 0 interface spacing, concentric pattern and disable independent support layer height

en: Whenever the retraction is done, the nozzle is lifted a little to create clearance between nozzle and the print. It prevents nozzle from hitting the print when travel move. Using spiral line to lift z can prevent stringing
nl: Wanneer er een terugtrekking (retracction) is, wordt de nozzle een beetje opgetild om ruimte te creëren tussen de nozzle en de print. Dit voorkomt dat de nozzle de print raakt bij veplaatsen. Het gebruik van spiraallijnen om Z op te tillen kan stringing voorkomen.

en: Where to find your printer's IP and Access Code?
nl: Waar vind je het IP-adres en de toegangscode van je printer?

en: Whether the machine supports silent mode in which machine use lower acceleration to print
nl: Dit geeft aan of de machine de stille modus ondersteunt waarin de machine een lagere versnelling gebruikt om te printen

en: While printing by Object, the extruder may collide skirt.
    Thus, reset the skirt layer to 1 to avoid that.
nl: While printing by object, the extruder may collide with a skirt.
    Thus, reset the skirt layer to 1 to avoid collisions.

en: Width
nl: Breedte

en: Width of prime tower
nl: Dit is de breedte van de prime toren.

en: Width of the wall that will replace thin features (according to the Minimum feature size) of the model. If the Minimum wall width is thinner than the thickness of the feature, the wall will become as thick as the feature itself. It's expressed as a percentage over nozzle diameter
nl: Breedte van de muur die dunne delen (volgens de minimale functiegrootte) van het model zal vervangen. Als de minimale wandbreedte dunner is dan de dikte van het element, wordt de muur net zo dik als het object zelf. Dit wordt uitgedrukt als een percentage ten opzichte van de diameter van de nozzle

en: Width:
nl: Breedte:

en: Wipe
nl: Vegen

en: Wipe Distance
nl: Veeg afstand

en: Wipe options
nl: Veeg opties

en: Wipe while retracting
nl: Vegen tijdens intrekken (retracting)

en: World coordinates
nl: Wereld coördinaten

en: Would you like to log in this printer with current account?
nl: Wil je met het huidige account inloggen op de printer?

en: Would you like to log out the printer?
nl: Wil je uitloggen van de printer?

en: X-Y contour compensation
nl: X-Y contourcompensatie

en: X-Y hole compensation
nl: X-Y-gaten compensatie

en: XY separation between an object and its support
nl: Dit regelt de XY-afstand tussen een object en zijn support.

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: Yes to All
nl: Ja op alles

en: You can find it in "Settings > Network > Connection code"
    on the printer, as shown in the figure:
nl: U vindt deze in "Instellingen > Netwerk > Verbindingscode"
    op de printer, zoals aangegeven in de afbeelding:

en: You can keep the modified presets to the new project or discard them
nl: Je kunt de aangepaste voorinstellingen bewaren voor het nieuwe project of ze laten vervallen

en: You can keep the modifield presets to the new project, discard or save changes as new presets.
nl: Je kunt de aangepaste voorinstellingen bewaren voor het nieuwe project ze laten vervallen of opslaan als nieuwe voorinstelling.

en: You cannot load SLA project with a multi-part object on the bed
nl: You cannot load an SLA project with a multi-part object on the bed

en: You have changed some preset settings. 
    Would you like to keep these changed settings (new value) after switching preset?
nl: Je hebt een aantal vooraf ingestelde instellingen gewijzigd. 
    Wilt u deze gewijzigde instellingen (nieuwe waarde) behouden na het wisselen van presets?

en: You have changed some settings of preset "%1%". 
    Would you like to keep these changed settings (new value) after switching preset?
nl: U heeft enkele instellingen van voorinstelling "%1%" gewijzigd.
    Wilt u deze gewijzigde instellingen (nieuwe waarde) behouden na het wisselen van preset?

en: You try to delete an object which is a part of a cut object.
    This action will break a cut correspondence.
    After that model consistency can't be guaranteed.
nl: You are trying to delete an object which is a part of a cut object.
    This action will break a cut correspondence.
    After that, model consistency can't be guaranteed.

en: Your model needs support ! Please make support material enable.
nl: Er zijn delen van het model die support nodig hebben. Zet support aan.

en: Your object appears to be too large, Do you want to scale it down to fit the heat bed automatically?
nl: Uw object lijkt te groot. Wilt u het verkleinen zodat het automatisch op het printbed past?

en: Z gap between object and raft. Ignored for soluble interface
nl: Dit is de Z-afstand tussen een object en een raft. Het wordt genegeerd voor oplosbare materialen.

en: Z hop when retract
nl: Z hop tijdens terugtrekken (retraction)

en: Z seam location
    Did you know that you can customize the location of the Z seam, and even paint it on your print, to have it in a less visible location? This improves the overall look of your model. Check it out!
nl: Plaats van de Z-naad
    Wist je dat je de plaats van de Z-naad kunt aanpassen, en zelfs op je afdruk kunt schilderen, zodat hij minder zichtbaar is? Dit verbetert de algemene look van je model. Kijk maar!

en: Zero initial layer height is invalid.
    
    The first layer height will be reset to 0.2.
nl: De gekozen waarde voor de eerste laag is te klein
    
    De hoogte voor de eerste laag wordt teruggezet naar 0.2.

en: Zoom
nl: Inzoomen

en: Zoom of view
nl: Zoom weergave

en: above
nl: Boven

en: active
nl: Actief

en: allocation failed
nl: Toewijzing mislukt

en: archive too large
nl: Archief is te groot

en: arrange current plate
nl: Huidig printbed rangschikken

en: auto rotate current plate
nl: Huidig printbed automatisch roteren

en: buffer too small
nl: Buffer te klein

en: click here to see more info
nl: klik hier voor meer informatie

en: compression failed
nl: Comprimeren mislukt

en: connectors is out of object
nl: Connectors must be on object surface.

en: current
nl: Huidige

en: debug
nl: Debuggen

en: debug save button
nl: Debuggen opslaan knop

en: decompression failed
nl: Uitpakken is mislukt

en: default
nl: Standaard

en: delete all objects on current plate
nl: Verwijder alle objecten op het huidige printbed

en: does not contain valid gcode.
nl: Bevat geen geldige Gcode

en: downloading project ...
nl: project downloaden...

en: error
nl: Fout

en: failed finding central directory
nl: Het is niet gelukt om de centrale directory te vinden

en: fatal
nl: Fataal

en: file close failed
nl: Bestand sluiten mislukt

en: file create failed
nl: Bestand maken mislukt

en: file not found
nl: Bestand mist

en: file open failed
nl: Bestand openen mislukt

en: file read failed
nl: Bestand lezen mislukt

en: file seek failed
nl: Bestand zoeken mislukt

en: file stat failed
nl: Bestand statistiek mislukt

en: file too large
nl: Bestand is te groot

en: file write failed
nl: Naar bestand schrijven mislukt

en: from
nl: Van

en: illegal characters:
nl: Niet toegestande karakters:

en: illegal suffix:
nl: Ongeldig achtervoegsel:

en: infill/inner/outer
nl: Vulling (infill)/binnenste/buitenste

en: infill/outer/inner
nl: Vulling (infill)/buitenste/binnenste

en: info
nl: Informatie

en: inner-outer-inner/infill
nl: binnen-buiten-binnen/infill

en: inner/outer/infill
nl: binnenste/buitenste/vulling (infill)

en: internal error
nl: Interne fout

en: invalid filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: invalid header or corrupted
nl: Onjuiste of beschadigde header

en: invalid parameter
nl: Ongeldige parameter

en: keyboard 1-9: set filament for object/part
nl: Toets 1-9: kies filament voor het object/onderdeel

en: layers
nl: Lagen

en: loaded
nl: Geladen

en: max slicing time per plate in seconds.
nl: max slicing time per plate in seconds

en: max triangle count per plate for slicing.
nl: max triangle count per plate for slicing

en: mm or %
nl: mm of %

en: money/kg
nl: Prijs per KG

en: multiple cells copy is not supported
nl: Het kopiëren van meerdere cellen wordt niet ondersteund.

en: new or open project file is not allowed during the slicing process!
nl: nieuw of geopend projectbestand is niet toegestaan tijdens het slicen!

en: normal(auto)
nl: Normaal (automatisch)

en: normal(auto) and tree(auto) is used to generate support automatically. If normal(manual) or tree(manual) is selected, only support enforcers are generated
nl: normal(auto) en tree(auto) worden gebruikt om automatisch steun te genereren. Als normaal(handmatig) of tree(handmatig) is geselecteerd, worden alleen ondersteuningen handhavers gegenereerd.

en: normal(manual)
nl: normaal (handmatig)

en: not a ZIP archive
nl: Dit is geen ZIP archief

en: one cell can only be copied to one or multiple cells in the same column
nl: één cel kan alleen naar één of meerdere cellen in dezelfde kolom worden gekopieerd

en: outer/inner/infill
nl: buitenste/binnenste/vulling (infill)

en: parameter name
nl: parameternaam

en: prepare 3mf file...
nl: voorbereiden van 3mf bestand...

en: return
nl: Terug

en: save debug settings
nl: Bewaar debug instellingen

en: select all objects on current plate
nl: Selecteer alle objecten op het huidige printbed

en: send completed
nl: Versturen gelukt

en: the Configuration package is incompatible with current APP.
nl: Het configuratie bestand is niet compatibel met de huidige versie van Bambu Studio.

en: the configuration package is incompatible with current application.
nl: Het configuratie bestand is niet compatibel met de huidige toepassing.

en: to
nl: naar

en: too many files
nl: Teveel bestanden

en: trace
nl: Traceren

en: travel
nl: verplaatsen

en: tree(manual)
nl: tree (handmatig)

en: undefined error
nl: Onbekende fout

en: unexpected decompressed size
nl: onverwachte gedecomprimeerde grootte

en: uniform scale
nl: Uniform schalen

en: unloaded
nl: uitgeladen

en: unsupported central directory size
nl: niet-ondersteunde grootte voor centrale map

en: unsupported encryption
nl: niet-ondersteunde encryptie

en: unsupported feature
nl: niet ondersteunde functie

en: unsupported method
nl: niet ondersteunde methode

en: unsupported multidisk
nl: Opslaan naar een RAID configuratie is niet ondersteund.

en: up to
nl: tot

en: upward compatible machine
nl: opwaarts compatibele machine

en: validation failed
nl: Valideren is mislukt

en: version %s update information :
nl: versie %s update informatie:

en: warning
nl: waarschuwing

en: warnings
nl: waarschuwingen

en: write callback failed
nl: callback schrijven is mislukt

en: ⌘+Any arrow
nl: ⌘+willekeurige pijl

en: ⌘+Left mouse button
nl: ⌘+Linker muisknop

en: ⌘+Mouse wheel
nl: ⌘+muiswiel

en: ⌥+Left mouse button
nl: ⌥+Linker muisknop

en: ⌥+Mouse wheel
nl: ⌥+Muiswiel
